Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_19468

PODCAST: Ryba na gril od Fjord Bohemia

Blíží se léto a s ním i nekonečné „každodenní grilování“, což Češi doslova milují. Na jedno takové grilování byla pozvána i naše redakce. Konalo se v malebné oranžerii na Praze 6 a už při našem příchodu se z kouzelné zahrady linula dokonalá vůně grilovaných ryb, které připravoval velmi zkušený privátní šéfkuchař Petr Procházka.

Dnes to měl „velmi jednoduché“, protože na grilu připravoval už hotový produkt od společnosti Fjord Bohemia – Ryba na gril. Velmi kvalitní a čerstvé ryby, připravené a kořeněné, tak jak to má být.

Stačí pouze koupit, hodit na gril a do dvaceti minut si vychutnat to nejlepší, co na gril patří. A o čem přesně nový produkt je, se můžete dozvědět v našem podcastu…

Poslechněte si rozhovor o novém produktu Ryba na gril s Jaromírem Karhánkem, obchodním ředitelem Fjord Bohemia.

 

PODCAST: Ryba na gril od Fjord Bohemia

 

 

 

 

Rozhovor o novém produktu Ryba na gril s Jaromírem Karhánkem, obchodním ředitelem Fjord Bohemia.

 

Ryba na gril. Stylové a udržitelné grilování s Fjord Bohemia

Vstupte do nové grilovací sezony netradičně a udržitelně! Ať už si tuto příjemnou kulinářskou činnost dopřejete s přáteli na balkoně, zahradě, nebo v přírodě, s rybami od Fjord Bohemia si grilovací zážitek užijete naplno, a navíc bez zbytečných odpadů.

PODCAST: Ryba na gril od Fjord Bohemia

Hitem letošní grilovací sezony budou hotové předpřipravené ryby k okamžitému zpracování. Výrobce Fjord Bohemia uvádí na trh novinku Ryba na gril, což jsou připravené delikátní mořské či sladkovodní ryby přímo na gril. Ryba ve vaničce je kompletně připravená k pečení nebo grilování. Nemusíte ji čistit nebo přidávat koření, stačí jen položit na gril nebo pánev. A za pár minut servírovat parádní jídlo, téměř bez práce. Ryba na gril je v nabídce v pěti verzích. Vedle lahodného tuňáka či oblíbeného lososa můžete vyzkoušet také pstruha, pražmu nebo mořského vlka.

PODCAST: Ryba na gril od Fjord Bohemia

„Z darů moře vyzkoušejte větší krevety druhu vannamei, nebo kalamáry ze severských moří, které se považují za luxusní delikatesu,“ radí Jaromír Karhánek, obchodní ředitel společnosti Fjord Bohemia.

Produkty jsou k dostání v maloobchodní síti prodejců v České republice a ve Slovenské republice.

PODCAST: Ryba na gril od Fjord Bohemia

 

Lahodné kalamáry

Kalamár jelahodná chobotnice s jemným bílým masem. Na světě se vyskytují jen dva druhy kalamárů: kalamár komodorský ze severských moří z oblasti Kamčatky a Sachalinu a kalamár patagonský z jihu, z oblasti Jižní Ameriky – z Argentiny a Falklandských ostrovů. Severský kalamár je žádanější, je chutnější, má vlastnosti „severského sportovce“. Ke zpracování se používají křídla, tuby a chapadla.

 PODCAST: Ryba na gril od Fjord Bohemia
 

Maso kalamárů můžeme krátce smažit, vařit nebo grilovat. Nejčastěji se podávají smažené, ochucené pouze solí a citronem. Fjord Bohemia dodává na český trh kalamáry v balení tuby nebo chapadla. Maso kalamárů je pouze přírodně propráno ve slané vodě a není nijak chemicky očištěno. Jeho barva je světlá s hnědými odstíny. A jak doporučuje připravit kalamáry šéfkuchař Petr Procházka? „Nejjednodušší je příprava na grilu s grilovaným citronem, bylinkami a se salátkem. Pro milovníky smaženého lze naporcovat na kroužky a obalit v tempuře a podávat s wasabi majonézou.“ Kalamáry lze také plnit například středomořskými sýry a podávat s rajčatovou omáčkou nebo orestovat jako variantu „aglio olio“. Jeho osobní tip je kalamár s japonskou omáčkou Teriyaki.

Do letošní grilovací sezony tak vstoupíme stylově, a navíc udržitelně!

PODCAST: Ryba na gril od Fjord Bohemia

 

Fjord Bohemia je česká společnost zaměřená na dovoz a zpracování ryb z celého světa. Zabývá se importem a exportem. Je členem české společnosti Invest & Property Consulting (IPC). Fjord Bohemia sídlí v Praze 9 – Čakovicích. 

Více na www.fjordbohemia.cz.


Zdroj foto: Fjord Bohemia

Zdroj audio: Mediální skupina HMG (PODCASTHOUSE.cz)

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:


 

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist