Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_19468

Multibrandový obchod MODIVO pořádal v Praze výjimečnou akci pro své zákazníky

Multibrandový obchod MODIVO, který má první phygital obchod v Česku v obchodním centru Nový Smíchov, připravil koncem června výjimečný event pro své VIP zákazníky. Akce s názvem VIP Shopping Night se nesla v duchu nových módních trendů, udržitelnosti a vizionářství. Hosté z řad zákazníků a VIP osobností se mohli těšit na bio občerstvení a mimo jiné služby módních stylistek.

Moderní prostory, spojení technologie a módy, neotřelý koncept a originální světové značky, včetně těch, které jinde nenajdete. Přesně tak vypadala akce VIP Shopping Night, konající se v pražském phygital storu MODIVO, který na první pohled zaujme svým vizionářským konceptem. Zboží si tady vybíráte pomocí tabletu a následně ho dostanete přímo do kabinky, která je vybavena další dotykovou obrazovkou pro pohodlné dokončení objednávky.

Během večerního nakupování se sklenkou prosecca v ruce mohli hosté ochutnávat z menu v bio kvalitě z českého Levandulového údolí a využít atraktivní slevy. Nevšední zážitek si nenechali ujít věrní zákazníci, ale ani hosté z řad celebrit. Pozvání přijala například moderátorka Kateřina Podrazká a prezidentka národní soutěže krásy, Taťána Makarenko.

Celým večerem provázela oblíbená stylistka Julia Silajdžić, která hosty, mimo jiné, seznámila s originálními značkami exkluzivně dostupnými na modivo.cz a zároveň představila trendy nadcházející módní sezony. Po zbytek večera se pak věnovala hostům, kteří měli zájem o osobní konzultace. K dispozici byla i další známá stylistka Šárka Štursová.

Vážíme si našich zákazníků a děláme vše pro to, aby prostřednictvím módy mohli vyjádřit svůj vlastní styl. Proto nás těší, že jsme se mohli společně potkat a užít si speciální atmosféru i osobní servis stylistek Julie a Šárky. Tuto úspěšnou akci chceme určitě zopakovat a opět společně oslavit módu a osobitý styl,” říká modivo.cz

 

@modivo.cz

#MODIVOCZ

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:


 

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist