Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Jarní úklid kolem domu – rychle a jednoduše

Čeká vás jarní úklid zahrady, prostoru kolem domu a garáže? Ničeho se nebojte a pusťte se do úklidu co nejdříve. Inspirujte se ověřenými tipy, pro rychlý a jednoduchý úklid, který vás bude i bavit.

Úklid si naplánujte

Než se pustíte do úklidu zahrady a prostoru kolem domu, měli byste si jej naplánovat. Rozhodněte se, jak moc radikální úklid to bude, kam s odpadky nebo věcmi, které chcete vyhodit. Podle toho si rozvrhněte také, jestli budete uklízet sami nebo s parnterem, případně dětmi a naplánujte si dobu, kterou budete úklidu věnovat.

Nebojte se zbytečné věci vyhodit

Věci, které jsou staré, rozbité, bez milosti vyhoďte. Není nic horšího než zjistit, že máte zahradní domek nebo garáž plnou vybavení, které už roky nepoužíváte, je rezavé a nefunkční. Místo toho můžete do uvolněného prostoru v garáži nebo v domku uložit třeba dřevěné brikety a pelety na další zimní sezonu a pro letní grilování.

Zapojte celou rodinu

Do úklidu zapojte celou rodinu a rozdělte si práci. Váš úklid tak bude nejen efektivnější, ale také rychlejší. Ušetřený čas poté můžete s rodinou strávit u příjemnějších aktivit, ať už sportu na čerstvém vzduchu, houbaření nebo výletů do okolí.

Náš tip: Při úklidu můžete připravit také jízdní kola na novou sezónu a taky pečlivě ošetřit a uskladnit zimní sportovní vybavení, např. lyže.

Spojte úklid s prvním grilováním

Aby byl jarní úklid příjemnější, připravte si den dopředu maso na grilování a dejte si při úklidu pauzu na oběd. Vytáhněte venkovní gril, připravte si brikety a užijte si oběd venku. Výhodou briket a pelet je také to, že popel můžete použít k hnojení zahrady. K masu můžete přihodit také zeleninu nebo brambory. Stejně tak si můžete připravit jako přílohu zeleninový salát.

Zazimujte, co nepotřebujete

Zimní věci, které již nebudete potřebovat, zazimujte. Mezi ně patří například lyže, lyžáky, sáně a běžky. Stejně tak můžete uklidit i zimní pneumatiky, případně posypovou sůl a pomůcky k uhrabávání sněhu. Naopak vytáhněte zahradní nábytek a připravte si nástroje pro práci na zahradě.

Dodělejte práci ihned

Když začnete s úklidem o víkendu, snažte se jej také nejpozději do konce víkendu dokončit. Pokud úklid natáhnete na celý týden, budete mnohem víc unavení, než kdybyste si vyhradili pro úklid jeden celý víkend.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist