Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Interiérové dveře: Podle čeho je vybrat?

Pokud přemýšlíte nad rekonstrukcí interiéru, podrobte modernizaci také interiérové dveře. Současný trh je však natolik rozmanitý, že vybrat konkrétní variantu se může zdát jako nadlidský výkon. Dveře do bytu se liší hned několika parametry – konstrukcí, materiálem a rozměry. V následujících řádcích vám prozradíme, jak interiérové dveře vybrat, abyste neprohloupili.

Interiérové dveře představují nejen vstupní prostor do jednotlivých místností, ale slouží také jako oddělující prvek vnitřních prostor. Představte si, že byste v žádném pokoji neměli dveře. Ztratili byste soukromí, vnímali byste hluky z ostatních místností, což by výrazně snížilo komfort bydlení.

Interiérové dveře a jejich konstrukce

V první řadě byste se měli zamyslet nad konstrukcí, která může být vyrobena buď úplně z masivu, nebo se může jednat o opláštěný, respektive viditelný rám. Co se týče plochy dveřního jádra, ta bývá tvořena z rozmanitých materiálů.

Jádro tvoří voštinová výplň, dřevotřísková dutinka (DTD), dřevovláknitá deska (MDF), plná dřevotřísková deska, PUR deska, nebo masiv. Od zvoleného materiálu se odvíjí i samotná pořizovací cena.

Dveře do bytu, které hrají prim

Pokud se podíváme přímo na dveře Hörmann, máte k dispozici hned několik variant. V nadčasovém interiéru se bude dokonale vyjímat bílá varianta. Jestliže však preferujete klasický dřevěný dekor, žádný problém, protože společnost Hörmann nabízí kanadský javor, italský akát, francouzský buk i divoký dub. Stejně tak nepřijdete zkrátka, jestli prahnete po masivním provedení. V interiéru se vám tak mohou vyjímat dveře z masivního buku, javoru či běleného dubu.

Podívejte se do pestrého produktového portfolia výrobce Hörmann, určitě si vyberete řešení do vašeho domu či bytu. Důležité je, aby design dveří ladil s celkovým stylem interiéru.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist