Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_19468

Známe 10. Českou Miss

V sobotu 29. března se v Hudebním divadle Karlín konal jubilejní desátý ročník jediné národní soutěže krásy Česká Miss. O vítězce soutěže rozhodovali sami diváci svým hlasováním. Českou Miss 2014 se tak stala Gabriela Franková (19 let) z Brna, studentka Vysoké školy ekonomické v Praze. Titul Česká Miss World 2014 udělila odborná porota  Tereze Skoumalové (23 let) z Ostravy, která studuje na České zemědělské univerzitě v Praze.

Hlasování čtenářů deníku Blesk a jeho internetového portálu Blesk.cz přineslo titul Blesk Česká Miss Earth 2014 Nikole Buranské (21 let), z Přerova, která studuje Metropolitní univerzitu Praha. Posluchači radia Frekvence 1 pak zvolili Českou Miss posluchačů Frekvence 1 2014. Tou se stala Gabriela Franková. Českou Miss sympatie Prima, kterou volili čtenáři internetového portálu Prima Style, se stala Česká Miss 2013 Gabriela Kratochvílová.

„Věřím, že dnešní večer naplnil očekávání všech, kteří se na jubilejní finále těšili.

Gratuluji vítězkám, ale také finalistkám. Dívky se na dnešní oslavu krásy a elegance pečlivě připravovaly a vím, že vítězky budou důstojně reprezentovat Českou republiku na světových soutěžích krásy. Děkuji divákům, kteří s námi 10. výročí České Miss oslavili, fandili dívkám a posílali své hlasy,“ podělila se o své pocity bezprostředně po přímém přenosu ředitelka soutěže Michaela Maláčová

O přízeň diváků se v tento jedinečný večer ucházelo celkem deset krásných dívek z celé České republiky. Spolehlivou oporou jim byl moderátor Libor Bouček. Publikum v sáleHudebního divadla Karlín a také diváci televize Prima si užili jedinečný večer s hvězdnými účinkujícími, počínaje Českým slavíkem Karlem Gottem, který ve velkolepém úvodním čísle zazářil s devíti dosavadními královnami krásy a společnost mu dělalo i deset letošních finalistek. Na scéně  nemohla chybět ani Česká slavice Lucie Bílá, kapela Chinaski či Celeste Buckingham. Václav Noid Bárta doprovodil dívky při promenádě ve večerních šatech emotivní písní Chci zas v tobě spát.

Českou Miss 2014 Gabrielu Frankovou korunovala legenda světové kinematografie Sophia Loren, která také byla čestnou předsedkyní odborné poroty. V rolích porotců se dále představili ředitelka soutěže Michaela Maláčová, moderátorka Iva Kubelková, olympionik Ondřej Moravec, zpěvák Václav Noid Bárta a další.


Vítězky České Miss 2014 získají i v letošním roce atraktivní a hodnotné ceny.

České Miss 2014 poskytne společnost CENTRAL GROUP bezplatný pronájem zařízeného bytu na dobu jednoho roku v Praze. Od společnosti Allianz pojišťovna získá pojištění pro sebe i svou rodinu v hodnotě 100 000 Kč. Společnost Stratos Auto věnuje České Miss 2014 BMW řady 4 Coupé. BMW řady 4 Coupé představuje čirou radost z jízdy. Atletický charakter a skutečně pokroková technika dělají novou řadu těchto vozů absolutní jedničkou mezi sportovními prémiovými coupé.

Od cestovní kanceláře ESO travel získává poznávací zájezd pro 2 osoby dle vlastního výběru do jedné ze 136 zemí světa všech kontinentů.

Společnost Diesel věnuje vítězce poukaz v hodnotě 30 000 Kč na nákup zboží této značky.Channel Crossings věnuje zahraniční jazykový kurz dle vlastního výběru. 

Signal White Now věnuje vítězce zářivý úsměv díky stejnojmenné zubní pastě a zároveň se vítězka stane tváří Signal White Now na internetu v ČR.

Příspěvek na vzdělání ve výši 100 000 Kč poskytne Nadace Zdeňka Bakaly.

Golfové vybavení a golfový kurz získá od společnosti Golf Minute Magazine.

Ringier Axel Springer věnuje studium na Akademii žurnalistiky a nových médií, což je tříletý studijní pomaturitní program, který napojuje praxi přímo na multimediální portfolio vydavatelství Ringier Axel Springer CZ. V Akademii žurnalistiky a nových médií získávají budoucí novináři zkušenosti přímo v titulech vydavatelství, a mohou se tak například učit od profesionálů z deníků Blesk.  

Česká Miss World 2014 získává bezplatný pronájem zařízeného bytu v Praze na jeden rok od společnosti CENTRAL GROUP.

Společnost Stratos Auto věnuje ČMW 2014 pronájem BMW řady 1. BMW řady 1 nesleduje žádné trendy, protože je samo vytváří. Elegantní hatchback se sportovním duchem a prvotřídními jízdními vlastnostmi je ideální do města i na vyjížďky.

Společnost Diesel věnuje poukaz na zboží dle vlastního výběru v hodnotě 15 000 Kč. Channel Crossings věnuje jazykový kurz. 

Signal White Now věnuje vítězce zářivý úsměv díky stejnojmenné zubní pastě a zároveň se vítězka stane tváří Signal White Now na internetu v ČR.

Ringier Axel Springer věnuje studium na Akademii žurnalistiky a nových médií, což je tříletý studijní pomaturitní program, který napojuje praxi přímo na multimediální portfolio vydavatelství Ringier Axel Springer CZ. V Akademii žurnalistiky a nových médií získávají budoucí novináři zkušenosti přímo v titulech vydavatelství, a mohou se tak například učit od profesionálů z deníků Blesk. 

Systémovou kameru Olympus PEN E-P5 s vyměnitelným objektivem a WI-FI připojením k mobilu v atraktivním retrodesignu a k tomu fotoslužby dle vlastního výběru v celkové hodnotě 50 000 Kč věnuje firma FOTOLAB.cz

Blesk Česká Miss Earth 2014 získává studium na Akademii žurnalistiky a nových médií, jedná se o tříletý studijní pomaturitní program, který napojuje praxi přímo na multimediální portfolio vydavatelství Ringier Axel Springer CZ. V Akademii žurnalistiky a nových médií získávají budoucí novináři zkušenosti přímo v titulech vydavatelství, a mohou se tak například učit od profesionálů z deníků Blesk.

Společnost Stratos Auto věnuje vítězce pronájem skútru BMW C 650 GT, se kterým může prokličkovat až do samého srdce města – nebo z něj snadno uniknout. Téměř padesátikoňový maxi skútr BMW C 650 GT Vám umožní oboje s nebývalou elegancí a komfortem! Výkon jsme snížili tak, aby ho vítězka mohla řídit od svých osmnácti let.

Společnost Diesel věnuje poukaz na zboží v hodnotě 10 000 CZK.

Channel Crossings věnuje jazykový kurz. 

 

Všechny finalistky České Miss 2014 získají fotoaparát od společnosti FOTOLAB.cz., pitný režim od společnosti Aquila, kadeřnické služby od prestižního salonu Franck Provost, francouzskou kosmetiku Bourjois, plavky Fashion Island, členství ve fitness clubu Pure Jatomi, poukazy na nákup zboží v obchodním domě Kotva, zboží od Signal White Now.

České Miss sympatie Prima daruje butik Tag Heuer, Pařížská 15 elegantní dámské hodinky s diamanty z kolekce Tag Heuer Link v hodnotě 70 000 Kč. 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:


 

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist