Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Základem každé koupelny jsou obklady a dlažba

Za dob dávno minulých byla koupelna brána jen jako nutná součást bydlení.Asi si mnozí ještě moc dobře pamatujeme na své dětství v „klasických“ panelákových koupelnách, umakartových jádrech, do kterých se vešlo opravdu jen to nejnutnější, o nějakém stylu a designu se rozhodně mluvit nedalo. Takže vlastně nikdo v koupelně nechtěl trávit více času, než bylo opravdu nezbytně nutné. Naštěstí je tato doba už dávno pryč a skoro každý z nás sní o ukázkové, „katalogové“ koupelně, díky které už samotný start do nového dne bude pohlazením na duši. Ne všichni takovou ideální koupelnu máme, pojďme se tedy podívat, jakou bychom si ji vlastně měli udělat.

Důležitý je prostor – čím větší, tím lepší

Dříve nám stačilo na koupelnu relativně málo prostoru, a dnes je tomu úplně naopak. Krásnou a stylovou koupelnu dělá i dostatek místa. Pravdou je, že i malá koupelna může být hezká a útulná. Jenže prostor navíc jí přidá nejen na majestátnosti, ale i na praktičnosti. Díky velkému prostoru se můžeme soustředit na design a celkové provedení koupelny. V jejím interiéru tak může být více koupelnového nábytku, praktických a funkčních věcí a doplňků, případně si můžeme dovolit větší vanu, prostorný sprchový kout nebo rovnou oboje. Pokud to podmínky dovolí, umístěte toaletu rozhodně zvlášť, oddělte jí od koupelny, případně jí v koupelně mějte pouze jako „rezervní“. U větších koupelnových interiérů pak hezky vyniknou stylové obklady a dlažby, při jejich výběru vybírejte pečlivě, protože právě ony jsou tím hlavním designovým prvkem, jenž utváří dokonalý celek.

Zaměřte se na obklady a dlažbu

Základním stavebním prvkem každé koupelny je vedle vany či sprchového kouta samozřejmě především dlažbaPo ní totiž budeme kráčet i několikrát za den a třeba i bosí, proto by měla být hezká nejen na pohled, ale také příjemná na dotek. Chcete-li mít koupelnu moderní, funkční a příjemně vybavenou pro každodenní užívání, nebraňte se ani podlahovému vyhřívání. Při výběru dlažby již vezměte v úvahu podlahové vyhřívání, ve specializovaných obchodech vám doporučí jaká dlažba je právě pro tento účel nejvhodnější.

Stejně jako dlažba jsou důležité i obklady do koupelny, ty jsou její pomyslnou výkladní skříní a dodávají koupelně ten správný šmrnc či případně i luxusní styl, proto na jejich výběru také hodně záleží. Rozhodně musíte myslet i na to, že obklady by měly ladit jak s podlahovou dlažbou, tak i s koupelnovým nábytkem a všemi ostatními koupelnovými doplňky. Celistvost a dokonalé sladění jsou důležité pro její celkový vzhled a výsledný dojem z ní. Myslete na sebemenší detaily, jež dotvoří to pravé „umělecké dílo“, ve kterém budete rádi trávit čas při své každodenní hygieně či relaxu.

Specialista na obklady a dlažbu

Veškeré potřebné materiály a vybavení pro vaši koupelnu seženete v Baumaxu. Ten je také specialistou na obklady a dlažbu, které nabízí za nízké ceny, každý den od rána do večera. Proto neváhejte a podívejte se na jejich kompletní nabídku.

Více informací naleznete na www.baumax.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist