Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_19468

Zahrajte si na fotografa a udělejte své partnerce radost

Říká se, že muži jsou i ve vyšším věku stále jako kluci. Baví je hraní a vymýšlení nových aktivit. A kdo si hraje, ten nezlobí. Pokud i vy máte chuť na novou činnost, máme pro vás bezva tip. Z této činnosti může vzniknout i báječný dárek pro vaší partnerku.

Zahrajte si na fotografa a udělejte své partnerce radost

Pochopili jste to správně, vaším úkolem je zahrát si v prvé řadě na fotografa. Co si budeme povídat, ženy se většinou fotí rády, až na některé výjimky. Nebo spíš dělají drahoty, ale nakonec mají z nových fotek stejně radost. K této příležitosti můžete využít první sluneční paprsky a kouzlo jara.

Vyrazte si ruku v ruce do přírody a nacvakejte společně co nejvíce snímků. Jestliže to bude vaší partnerku bavit, můžete takových společných dobrodružství naplánovat víc. A pokaždé jiné a zajímavé místo. Co potom dělat s tolika fotografiemi? To hlavní teprve přijde.

Zahrajte si na fotografa a udělejte své partnerce radost

Fotokniha online

Fotografování je teprve první část této aktivity, kdy na konci budete v rukou držet úžasný dárek. Tím je vaše společná fotokniha. Nemusíte být umělci, abyste to zvládli na výbornou a vysloužili si tak partnerčin vděk a široký úsměv. Vytvoření takové fotoknihy online není vůbec tak náročné, jak by se na první pohled mohlo zdát, proto směle do toho! Pokud se vám to zalíbí, fotky lze použít také do vlastního fotokalendáře, který se pak může každý rok stát vděčným vánočním dárkem.

Fotoknihu nebo fotokalendář zvládne i začátečník. A to díky online asistentovi, který vám může pomoci už ve fázi třídění a ořezávání fotografií. Práce je intuitivní a rozhodně se není čeho obávat. Možná se vám to zalíbí natolik a váš finální produkt bude tak skvělý, že fotokalendář bude po vás chtít i zbytek rodiny. Jsou to elegantně uchované vzpomínky a člověk se k nim moc rád vrací. Vyrobit si vlastní fotoknihu ve vysoké kvalitě nebylo nikdy snadnější. Z bohaté nabídky šablon i vazeb si vybere opravdu každý.

Zahrajte si na fotografa a udělejte své partnerce radost

Zdroj obrázků: baranq / Shutterstock.com, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist