Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_16010

Vylepšete svůj interiér. Pomůže trocha látky

Je pravdou, že představy o dokonalém bytě se u mužů a žen rozcházejí. Jelikož vy patříte do té první kategorie, tak je vcelku jasné že neřešíte drobnosti a detaily a raději hledíte na to, aby byl váš byt funkční. Přesto není od věci zaměřit se na jeho estetiku. Nemusíte se obávat, jelikož to naznamená že byste museli na celé odpoledne do obchodů, vybírat různé dekorace.

Pomůže něco jiného. Zkuste dekorační látky

Co je tím prvkem, který vám pomůže interiér dokonale vyzdobit? Možná o něm slyšíte poprvé. Jsou to dekorační látky, které se hlavně v současných moderních interiérech stávají velkým hitem. Jedná se o kus textilie, která může výrazně ozvláštnit vzhled vašeho interiéru. Postačí pouze pár metrů a uvidíte, jak může vaše bydlení zajímavě prokouknout

Bohatý výběr je samozřejmostí

Nemusíte se bát, že byste byl při výběru odkázán jenom na ryze ženské, nebo různé infantilní vzory. Dnes se látkové dekorace nabízejí v celé řadě variant. Motivů zde může být více než dost. Pokud si myslíte, že ten pravá nenajdete, vyvedeme vás z omylu. Co takhle vsadit na jednu z těchto variant?

  • Lebky

  • Obloha a vesmír

  • Mapy a země

Nákup zvládnete online

Máte hrůzu z toho, že byste pro danou látku musel vyrazit do klasického obchodu? I tady lze hodit za hlavu jakékoliv starosti. Vše si můžete vybrat online, z pohodlí vašeho domova. Abyste nemusel složitě hledat, doporučíme e-shop www.bubulakovo.cz. Ten je v rámci daného sortimentu jedničkou, o čemž se přesvědčíte hned na první pohled. Upoutá vás široký výběr variant, ze kterých si můžete vybrat přesně tu, která do vašeho interiéru padne nejlépe. Samozřejmostí jsou také příznivé ceny. Pokud se vám nechce do vylepšení vašeho interiéru příliš investovat, potěší vás fakt, že dekorační látka skutečně může vyjít jenom na pár korun. I to důvod, proč nakoupit právě toto, a to ve zmíněném o e-shopu.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist