Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_19468

Televizory Hisense pro rok 2024

Hisense letos posouvá laťku zase výš, pokud jde o obraz i zvuk. Mění ale také možnosti domácí zábavy a nastavuje nové standardy v celé kategorii. V hlavní roli jsou opět špičkové ULED televizory se  144Hz panely (i se 144 Hz díky VRR) a ještě dokonalejším podsvícením Mini-LED a s ohromujícím jasem. Inovací prošel i nyní ještě výkonnější vlastní obrazový procesor Hi-View Engine s umělou inteligencí, nová jsou i zvuková řešení a technologie.

Můžete se těšit na obrazovky výrazně rozměrnější (až 279 cm) a obecně i možnost výběru z vyššího počtu velikostí TV v rámci jedné modelové řady. Novinkou je také příprava pro jejich kalibrování (Calman Ready), tedy co nejlepšího nastavení barevnosti. Potěší i vylepšený herní režim se 144 Hz a také bezdrátové připojení přes Wifi 6 u více modelů. Zkvalitněn byl i zvuk a ten vrcholový má nyní audio systém 4.1.2.

Samozřejmostí je podpora HDR formátů, včetně nejpokročilejšího HDR 10+ Adaptive a Dolby Vision IQ, dále kino technologií Dolby Atmos a IMAX Enhanced. Potěší i certifikace TÜV Rheinland na nízkou emisi škodlivého modrého světla a zejména na kybernetickou bezpečnost. A důraz na udržitelná řešení.

 

Televizory Hisense pro rok 2024?

 

Klíčové technologie a inovace pro 2024

  • V hlavní roli opět podsvícení Mini-LED, které letos bude u více velikostí obrazovek, plus jejich rozčlenění do tří typů (Mini-LED X, Mini-LED PRO a Mini-LED).
  • Přepracovaný a ještě dokonalejší obrazový procesor Hi-View Engine v několika verzích (HiView Engine X nebo PRO).
  • Rozměrnější úhlopříčky: u vlajkové lodi UXN to bude až 110" – 279 cm, u prémiových U8N a U7N i 100 palců (254 cm), vše v LCD ULED a rozlišení Ultra HD 4K. Ve středních třídách jsou tu LCD QLED, zejména řada E7NQ PRO (ideální pro hry), opět i ve 100 palcové verzi (254 cm).
  • Panely s přirozenou obnovovací frekvencí 144 Hz, i 144 Hz přes VRR u UX, U8, U7 a E7NQ PRO. Dále tu najdete nejvyšší FreeSync Premium PRO (FreeSync Premium u E7NQ) a vylepšený režim Game Mode PRO
  • Různá zvuková řešení a technologie: např. u UXN je nyní nový CineStage X Surround v systému 4.1.2, za pozornost stojí i technologie Hi-Concerto u níž soundbar a TV pracují simultánně
  • Bezdrátové připojení přes Wifi 6E u více modelů, konkrétně UXN, U8N a A85N.
  • Nově připraveno na kalibraci Calman Ready.
 

Televizory Hisense pro rok 2024?

 

Klíčové nové televizní řady pro 2024

Naprostou špičku mezi Mini-LED ULED televizory Hisense představuje řada UXN, která si vysloužila ve své 110palcové verzi na lednovém veletrhu CES v Las Vegas ocenění „CES Honoree“. Na obrovské obrazovce s úhlopříčkou skoro 2.8 m využívá více než 40 000 samostatně ovládaných stmívacích zón pro vysoký kontrast a téměř dokonalou černou. Současně dosahuje bezprecedentní úrovně jasu až 10 000 nitů, což ještě víc zvyšuje kontrast a dynamický rozsah. Prodávat se bude jako 110UX a 85UX.

Nabídku ULED televizorů doplňuje především modelová řada U8N, která svými parametry sebevědomě konkuruje OLED televizorům a špičková U7N, která přijde do prodeje i ve 100palcové verzi, aby přinesla strhující obrazový i zvukový zážitek na obří obrazovce a nabídla bezkonkurenční poměr kvality a dostupné ceny. Nejdostupnějším modelem v kategorii ULED TV bude řada Hisense U6N, která je pomyslnou vstupní branou do světa Mini-LED televizorů.

 

Televizory Hisense pro rok 2024?

 

Vedle vrcholových či prémiových řad je tu řada A85N, která je pro rok 2024 jediná s obrazovkou OLED nevyžadující podsvícení, a modely A5N a A4N. Ty jsou taktéž ve stylu Smart TV, avšak zaměřené na cenu a vysokou konkurenceschopnost.

Mezi QLED televizory si Hisense hodně slibuje od řady E7N PRO určené i pro vášnivé hráče dynamických her, kterým nabídne skutečně velkou – až 100palcovou obrazovku.

V roce fotbalového Mistrovství Evropy UEFA EURO 2024, které Hisense sponzoruje už potřetí za sebou, špičkové televizory Hisense rozhodně potěší. Fotbalová klání bude možné sledovat i na obřích obrazovkách a s technologiemi, které zaručí intenzivní fanouškovský zážitek.

 

Více informací: cz.hisense.com, global.hisense.com

Sense For Technology

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:


 

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist