Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_19468

Slevové kupóny a extra slevy: Na Alza.cz se teď vyplatí nakupovat

Alza patří k obchodníkům, kteří ze současné nemilé situace výborně vytěžili. Obchod s otravným mimozemšťanem pochopil, že lidé teď budou muset mnohem více nakupovat online, a rozhodl se nabídnout jim vše potřebné za velmi lákavé ceny.

Možná jste sami zpozorovali, že Alza rozšířila svou nabídku. Už dávno to není jen obchod s elektronikou, ale v době koronavirové pandemie začal prodávat ještě jeden typ zboží navíc – trvanlivé potraviny. Na Alze si tak nyní můžete objednat třeba rýži nebo těstoviny.

Řady do výdejen jsou nekonečné, jsou za tím slevy?

Pokud ve svém okolí máte nějakou pobočku Alza.cz, zřejmě jste si všimli, že ať jdete kolem v jakoukoliv denní dobu, jsou tam fronty. Řada se táhne daleko venku, protože do prodejny smí kvůli opatřením jen několik lidí. Co tam všichni tak ve velkém kupují?

Alza rozjela zajímavé slevy. Musíte být pohotoví, protože výrobky jsou vždy velmi rychle vyprodané. Například iPhone XS byl levnější o několik tisíc a zájem o něj byl obrovský. Když si k tomu přidáte ještě slevové kódy, nakoupíte opravdu výhodněji než kdy dříve.

Sledujte slevové kupóny na konkrétní značky

Alza.cz velmi často uvolňuje kupóny pouze na vybrané značky. Aktuálně například nabízí slevový kód Alza na produkty značek Tefal či Samsung. Můžete si levně pořídit nové vybavení do kuchyně nebo třeba pěkný telefon. Slevové kupóny se samozřejmě mění, a tak pokud zrovna teď zboží, o nějž máte zájem, není ve slevě, za týden už může být.

Chce to jen trochu trpělivosti

Jestliže tedy sháníte nějaké konkrétní zboží a nevadí vám pár týdnů si počkat, sledujte stránky nabízející slevové kupóny. Jednou z nich je například Slevovykupon.net. Slevy tam najdete pěkně pohromadě a s jasně vyznačenou platností, takže se nemusíte bát marného zkoušení pěti různých nefunkčních kódů a ztrácení času. Nezapomeňte také prozkoumat nabídku Alza.cz. Možná prodává i to, co byste ani nečekali.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partner portálu:


 

    

Partneři portálu:


 

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist