Připravujeme

Obsah:

ÚNOR / BŘEZEN 2020

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2020

A ještě mnohem více...

image_8121

Přesná měřidla šetří čas i peníze

Pro přesnou dílenskou práci a výrobu jsou nezbytná kvalitní měřidla. Rozhodně je důležité investovat do profi kalibrovaných měřidel. 

Profesionální dílenská měřidla šetří čas a chrání jméno výrobce. Nikdo nechce zákazníkovi vyrobit nedostatečně přesný výrobek jen proto, že při jeho výrobě používal nekalibrovaná a nepřesná měřidla. Profi měřidla nabízí firma Michovský-TOOLS ve svém e-shopu https://www.meridla.cz/.

Měřidla pro profesionály na jednom místě

E-shop prodává měřidla pro různá použití: posuvná měřítka, mikrometry, úchylkoměry, hloubkoměry, dutinoměry na zápichy, třídotykové dutinoměry, úhloměry, úhelníky, rýsovací pravítka, výškoměry, válečkové měrky, koncové měrky, prizma kostky a různé příslušenství k těmto měřidlům. Všechna měřidla jsou kvalitní, garantují prodlouženou životnost a velkou škálu měřících rozsahů. Měřidla je firma schopna dodat rovněž s kalibračním protokolem.

Mikrometry pro zámečnické i řemeslnické dílny

Společnost zejména jako vybavení pro zámečnické dílny a řemeslníky dodává různé mikrometry: třmenové, s talířkovými měřícími doteky, na závity a na měření drážek. Tato měřidla umožňují rychlé a přesné měření při výrobě i realizaci oprav. Jsou z vysoce odolných materiálů a splňují veškeré normy. E-shop Meridla.cz je nabízí za velice výhodné ceny s krátkou dodací lhůtou.

Úchylkoměry jsou nezbytným měřidlem ve strojírenské výrobě

Páčkové úchylkoměry, digitální úchylkoměry i tloušťkoměry s úchylkoměrem prodává e-shop Meridla.cz. Úchylkoměry jsou nezbytné ve strojírenství pro ověření rozdílu velikosti výrobků od původní hodnoty. Zejména v průmyslové výrobě jsou zárukou, že nevyrobíte celou sérii výrobních zmetků, ale že rychle vychytáte výrobní problém. Firma dodává úchylkoměry z pevných materiálů a nechybí ani přímo nárazuvzdorné úchylkoměry.

Měřidla a příslušenství Michovský-TOOLS

Meridla.cz jsou spolehlivým dodavatelem dílenských měřidel. Kromě měřidel nabízí i široký sortiment s kalibry a měrkami. Firma rovněž zajišťuje kalibraci měřidel.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist