Připravujeme

Obsah:

ÚNOR / BŘEZEN 2020

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2020

A ještě mnohem více...

image_8121

Představení nového kuchyňského pomocníka – Tefal Optigrill Elite | Editorial

Přestože právě v těchto dnech, kdy píšu tento editorial, probíhají v naší mediální skupině dovolené, já to mám – právě naopak – nebývale nabité. Po absolvování nedělní golfové události roku D+D Real Czech Masters 2019 a úterním odletu na dynamické testování nového modelu ŠKODY Kamiq do francouzského Alsaska jsem si ještě odskočil na představení žhavé novinky značky Tefal, přímo do jejího pražského showroomu.

Tefal OptiGrill Elite – nový rozměr pro jídlo

Už je tomu několik let, kdy přišla společnost Tefal s kompaktním grilem s označením OptiGrill. Od té doby je tento výrobek pravidelně „upgradován“ a přináší nové a nové funkce a s nimi i ulehčení práce. Tyto grily se vyznačují ideálními vlastnostmi pro „intuitivní grilování“, a nejinak je tomu u nově představované novinky s názvem OptiGrill Elite.

Výrobek se na pulty českých obchodů dostane v průběhu září a rozhodně vás tato novinka nezklame. Nejenže nabídne spoustu nových funkcí a více programů oproti předchozí verzi, ale také s vámi bude komunikovat kompletně v češtině. A to je velmi příjemné.

Co do designu a účelovosti neztratil vůbec nic, naopak značka Tefal „dovychytala“ veškeré „malé mouchy“ předchozích typů. Budete tak moci grilovat ještě více druhů potravin než doposud, aniž byste si lámali hlavu s délkou grilování a nastavováním teploty, neboť to vše gril udělá za vás.

Grilování s šéfkuchařem Ondrou Slaninou

Na představení výrobku nechyběl ani ambasador značky Tefal, šéfkuchař Ondra Slanina, který si připravil několik jednoduchých a chutných receptů na společné grilování. Ty naleznete již brzy v článku, který vyjde v rámci představení tohoto nového výrobku značky Tefal. A jelikož jsme nově na našich portálech spustili i audio podcasty, budete si moci poslechnout také krátký rozhovor přímo s Ondrou Slaninou.

Já osobně jsem si na realizovaných receptech při představení této novinky moc pochutnal, a tak doufám, že si je brzy doma vyzkoušíte také.

 

Dobrou chuť a příjemné prožití babího léta vám všem.

Mikolášek Ivo – šéfredaktor

 

 

 


Rozhovor s Ondrou Slaninou v rámci představení nového spotřebiče Tefal OptiGrill Elite.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist