Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_19468

Pravá nebo umělá? Chcete filmová prsa?

Krásná prsa ve filmu! Samozřejmě máme na mysli ta obnažená, která čas od času okoření nějakou tu filmovou podívanou. Kdo má tento typ koření ve filmu rád, jistě má pár svých oblíbených kousků. My jsme pátrali trochu detailněji a zjistili jsme pro vás, které z hereček, jejichž dekolt jste mohli vidět v celé svojí kráse, jsou přírodní a která prošla zákrokem na plastické chirurgii. Poznali byste to na první pohled?

Penélope Cruz

Tato překrásná herečka odhalila svoje poprsí naposledy ve filmu Příběh mého syna. Většinou ji známe jako herečku žhavých a velmi energických postav. V tomto filmu vystupuje jako matka a díky tomu jsme si mohli užít pohledu na její dokonalá ňadra. Ta její jsou zcela přírodní!

Angelina Jolie

Tuto hollywoodskou krásku jistě není třeba představovat. Její prsa se objevila hned v několika filmech. Vůbec poprvé ale ve filmu U moře ukázala svá zbrusu nová silikonová ňadra. Tato herečka se kvůli zvýšenému riziku rakoviny prsu v rodině rozhodla nechat si svoje prsní žlázy odstranit a nahradit silikony. Proběhla u ní i zdařilá modelace prsu. Diskuze na téma nutnosti této operace této jistou dobu doslova plnila internet. Nám se ta nová rozhodně zamlouvají!

Aňa Geislerová

Jedna z našich nejzajímavějších hereček, která se pyšní přírodními vnadami, svoje prsa ukazuje poměrně často. Viděli jsme je například ve filmech Kytice, Štěstí nebo Želary. Pokud jste obdivovatelé přirozené a nevinné dívčí krásy, jistě patříte mezi fanoušky této herečky, která se díky svému netuctovému vzhledu a hereckému umění začala objevovat i v zahraničních filmech.

Kim Cattrall

Kdo by neznal odvážnou Samanthu z fenomenálního seriálu Sex ve městě. A nebyla by to Samantha, aby čas od času nepotěšila lačné oko diváka a neukázala obnaženou intimní část svého těla. Její prsa jsme samozřejmě v seriálu viděli několikrát, často však se šikovně skrytými detaily. O pravosti jejích prsou nepochybujte!

Charlize Theron

Jedny z nejkrásnějších ňader Hollywoodu má bezesporu jihoafrická blonďatá herečka Charlize Theron. Tato herečka oplývá velkým hereckým talentem a také překrásnou tváří. Charlize se pyšní třemi Oskary za hlavní ženskou roli a její výstavní pravé poprsí jsme mohli vidět například ve filmu Hlava v oblacích.

Keira Knightly

Tato pirátka z Karibiku má po celém světě spoustu fanoušků. Její obnažená ňadra se objevila v romantickém životopisném dramatu z válečného období s názvem Na hraně lásky. Nutno podotknout, že její ňadra jsou naprosto jistě pravá. Mají téměř až chlapeckou velikost a přesto je s nimi podle svých slov tato herečka naprosto spokojená.

Demi Moore

Tato hollywoodská kráska se svými silikony nijak netají. Hrdě je předvedla v sexuálně laděném příběhu s názvem Striptýz. V tomto snímku potvrdila tato bývalá manželka Bruce Willise mimo absence studu také velký taneční i herecký talent.

Kristen Steward

Tato sympatická hnědovláska, kterou vystřelila na filmové výsluní upírská sága Stmívání, ukázala svoje ňadra v zajímavém filmovém dramatu Personal shopper, ve kterém více či méně úspěšně se snaží komunikovat s dušemi zemřelých.

Pravá nebo umělá? Chcete filmová prsa?

Vyznáte se ve filmech?

Pro milovníky nahotinek na stříbrném plátně přinášíme kvíz, který prověří vaše znalosti filmů, v nichž se objevily známé herečky v rouše Evině. Troufnete si na něj?

Máte rádi odhalené ženy ve filmech? Strhne se potom u vás doma diskuze na téma jejich kvality, velikosti a pravosti? Napište nám, jestli jste někdy vedli podobně vášnivé diskuze!

 

 

Zdroj foto: Nova-prsa.cz, Pexels.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist