Připravujeme

Obsah:

ÚNOR / BŘEZEN 2020

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2020

A ještě mnohem více...

image_8121

Potřebujete dodavatele plastových dílů? Poradíme vám, na koho se obrátit

Plastové prvky se používají v mnoha průmyslových sektorech, přičemž poměrně velký objem putuje především do automobilového průmyslu. Pokud bychom se měli zaměřit právě na oblast automotive, tak se používají plastové díly jako zadní kryty světel, středové panely v interiéru, ventilátory a podobně. V následujících řádcích vás seznámíme s plastovými součástmi trochu podrobněji. A představíme vám předního výrobce těchto komponentů na tuzemském trhu.

Stejně jako u všech dílů, tak i u těch plastových je kladen důraz na kvalitu a přesnost. Výroba plastových výlisků by neměla být v žádném ohledu podceněna. Právě z daného důvodu je lepší si prověřit i samotného dodavatele, který je spolehlivý a odvádí svou práci svědomitě.

Odborník na plastové díly? O jednom víme

Zejména na automobilový průmysl se zaměřuje společnost M.Ward Manufacturing, která se zabývá výrobou plastových dílů a v neposlední řadě i výrobou plastů vstřikováním. Záleží na tom, co všechno požadujete. Od daného specialisty se můžete setkat například se středovými panely ve vozidlech značky Mercedes-Benz.

Společnost používá různé plastové materiály, a to konkrétně PA6, PA66, PC, ABS/PC, PMMA, PP, PPT, TPO, POM a další. Jestliže chcete zhlédnout kompletní seznam používaných plastových materiálů, určitě firmu kontaktujte, poskytne vám podrobnější informace.

Firma se postará i o značení plastových dílů

Nemusíte si dělat starosti se značením, protože o všechno se výše zmíněná společnost postará. Usnadní tak práci vašim skladníkům a také operátorům výroby. Je pouze na vás, jaký způsob značení vám vyhovuje. Je libo nalepení QR kódu na výrobek, nebo byste ho raději nechali označit nápisem a datem? Více informací o službách a výrobě plastových dílů, najdete přímo na stránce www.mwardmfg.com.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist