Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_16010

Potisk trička doma za pár minut – víte, jak na to?

Milujete trička s obrázky a potisky? Rádi se odlišujete od ostatních lidí originálním oblečením? Pak pro vás máme jeden nápad, jak toho dosáhnout: potiskněte si trička v domácím prostředí! Říkáte si, že nejste natolik kreativní? Nebojte se toho – s nažehlovacími papíry to zvládnete levou zadní!

Nažehlovací papíry nejen pro kreativní lidi

Nažehlovací papíry jsou revoluční technikou pro potisk trička. Pokud jste kreativní a chtěli byste do svého oblečení vtisknout svého osobitého ducha, pořiďte si je své tiskárně. Základem je vlastnit kvalitní tiskárnu, na které si vytisknete požadovaný obrázek. Díky nažehlovacím papírům získáte trička s fotografií ze své dovolené nebo s animovanou postavičkou vašeho oblíbeného seriálu.

Co všechno se dá natisknout na tričko?

Potisk trička svépomocí je podstatně rychlejší, efektivnější a levnější způsob, než si jeho potisk nechat někde objednávat. Na tričko můžete natisknout prakticky cokoliv. Máme pro vás inspiraci: co takhle potisknout tričko fotografií s vašimi dětmi, partnerem či domácími mazlíčky? Nebo byste chtěli světu ukázat svůj oblíbený citát? Na tričku se bude skvěle vyjímat jakýkoliv nápis i vtipný obrázek. Inspirovat se můžete na internetu, kde máte tisíce nápadů na potisk triček.

Zdroj: Pinterest

Darujte tričko s vlastním potiskem!

Nažehlovací papíry se prodávají v balení až po 100 kusech. Díky nim budete mít tričko jako nikdo jiný na světě. Takovým tričkem uděláte radost nejen sobě, ale i své rodině či přátelům. Potisknuté tričko je vkusným i vtipným dárkem podle toho, co na něj natisknete. Darujte ho svatebčanům, narozeninovému oslavenci nebo studentovi jako odměnu za ukončené studium. Jsme si jisti, že svým dárkem předčíte očekávání obdarovaného!

Základem je inkoustová tiskárna

Nažehlovací papíry jsou charakteristické tím, že mají na jedné straně nažehlovací povrch. Tyto papíry jsou většinou opatřeny termocitlivou vrstvou, která změnou barvy indikuje správné nažehlení. Vyberte si v počítači jakýkoliv obrázek, vytiskněte ho na inkoustové tiskárně a zažehlete ho na bílé nebo světlé tričko, které je nejlépe vyrobeno ze 100% bavlny.

Praktický návod, jak na to!

Na internetu naleznete návody, jak na to. Jeden jsme si pro vás přichystali:

  • Na nažehlovací papír vytiskněte libovolnou fotografii či obrázek,

  • přiložte obrázek na líc látky obrázkem dolů, nahoře vždy musí zůstat neprůhledná vrstva,

  • žehličku nastavte na nejvyšší teplotu a vypněte páru,

  • po dobu 10 vteřin nažehlete obrázek v jednom směru a po dobu 5 vteřin ve směru druhém,

  • až obrázek vychladne, sloupněte neprůhlednou vrstvu.

TIP: Vytiskněte obrázek zrcadlově, abyste při nažehlování nezjistili, že máte obrázek obráceně.

 

Péče o tričko s vlastním obrázkem

A jak se o takové tričko s vlastním potiskem správně starat? Tričko vyperte nejdříve 24 hodin po zažehlení, a to při teplotě max. na 40 stupňů Celsia. Vždy ho vkládejte do pračky naruby a nepoužívejte agresivní prací či bělicí prostředky. Vyhněte se také aviváži a nedávejte tričko do sušičky. Po uschnutí žehlete tričko naruby – nikdy ne přes zažehlený motiv. Teplotu žehličky nastavte podle pokynů na štítku od výrobců triček.

Trička s vlastním motivem vás nikdy nepřestanou bavit. Přátelé a známí je na vás budou obdivovat a vy se budete cítit originálně. Nebojte se toho a pořiďte si na TisknuLevne.cz jednu sadu nažehlovacího papíru na odzkoušení. Výsledkem budete mile překvapeni!

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist