Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_19468

Plánování je klíčem k úspěchu a s diářem ADK je to hračka!

Luxusní české diáře ADK vyráběné v České republice již od roku 1992 v sobě spojují praktičnost a eleganci. ADK je originální plánovací systém, se kterým ovládnete svůj čas a který podpoří Váš profesionální vzhled. Desky jsou šité z pravé kůže nejvyšší kvality a precizně zpracované do nejmenších detailů.

A proč právě kůže? Jedná se o tradiční kvalitní přírodní materiál, roky ověřený, s vlastním charakterem, který žádný umělý materiál nemá. Kožené výrobky vydrží dlouhá léta a stárnou do krásy, protože postupem času získávají originální patinu. Dva diáře nikdy nejsou stejné. Každý kus je originální svou kresbou a strukturou kůže.

Výběr diářů je skutečně široký. Kromě různých velikostí, barev, typů kůže, tloušťky se rozlišují i náplně na denní a týdenní. Každý si tedy může vybrat diář přesně podle svého vkusu a naplnit si ho, podle svých potřeb. Rozmanité produktové řady diářů pokrývají spektrum luxusních i ekonomických diářů, dámských, pánských i studentských. Většinu diářů lze navíc kombinovat s dalšími produkty z kolekce kožené galanterie ADK Fashion a vytvářet tak originální a praktické sety. Diáře jsou kompletně vybavené, obsahují kalendářní složku, ale i velké množství dalších praktických formulářů, pravítko sloužící jako záložka, psací potřeby a různá pouzdra na vizitky a drobnosti. Desky jsou doplněné o kapsičky na karty a doklady a poutka na pera.

Diáře ADK však uživateli nevnucují jeden univerzální styl. Velkou výhodou Plánovacího systému ADK je to, že je navržen pro naprosto individuální využití. Dává tak prostor pro individuální styly řízení času, projektů, financí, stanovování, evidenci a rekapitulaci priorit a cílů. Ádékáčko může být Vaším nenahraditelným pomocníkem v každodenním životě, získá Vám několik hodin týdně času navíc, pomůže vyhnout se stresu, odbourat „požírače času“ a dosáhnout snadněji i těch nejnáročnějších cílů. V každém případě pomůže si lépe uspořádat život a být spokojenější.

Užitečnou zajímavostí diářů ADK je i to, že může být nejen exkluzivním, ale i daňově uznatelným firemním dárkem pro obchodní partnery, kolegyně a kolegy nebo přátele. Který je možné navíc personifikovat logem nebo monogramem. To vše ostatně platí prakticky o každém výrobku ADK.

ADK je synonymem kvality a tradiční ruční práce již přes čtvrt století. Velice nás těší, že se stále daří udržovat při životě toto krásné řemeslo. I díky Vám!

Více informací a produktů naleznete na www.adk.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partner portálu:


 

    

Partneři portálu:


 

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist