Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_19468

Opravné pásky zachrání i sportovce při outdoorových aktivitách

Spolu s podzimem přichází i ideální období pro venkovní sporty. Oblíbené outdoorové aktivity s sebou ale nesou riziko nečekaných nehod, které mohou zaskočit i zkušené sportovce. Pro tyto situace připravila společnost tesa® opravné pásky Ultra Power, které si s nečekanými problémy snadno poradí.

Na horskou cyklistiku není radno podcenit výbavu

Lesní cesty, lyžařské areály i speciálně upravené singletraily plné nejrůznějších přírodních či uměle vytvořených skoků a překážek. I s takovým terénem zápasí nadšenci horské cyklistiky. Ne nadarmo se tak tento sport stal oblíbeným koníčkem i pro milovníky adrenalinu. V náročnějších podmínkách ale občas nemile překvapí nejedna nehoda či porucha. Kromě píchlé duše to může být například uvolněný košík na lahev, prasklý držák na navigaci a pumpičku anebo třeba nalomený pedál či uvolněný závit. Bez potřebného nářadí a náhradních dílů znamenají takové nástrahy většinou konec zábavy. Právě pro tyto situace připravila tesa® opravné pásky Ultra Power Extreme, které zajistí rychlou opravu a fixaci. Díky silnému lepidlu výborně drží i na velmi drsném povrchu a snadno zafixují jakékoliv praskliny a poničení, které brání úspěšnému dokončení jízdy.

I mimo hlavní sezónu má kempování své kouzlo

Kempy jsou na podzim oproti letní sezóně prázdnějším a klidnějším místem. O to více jsou ale vyhledávány nadšenci do pěší turistiky a stanování, kteří k výletům po přírodních i kulturních památkách využívají zejména sezónu vedlejší, kdy je příhodnější počasí a u pamětihodností méně turistů. Začátek podzimu má ale i své nevýhody, a to zejména deštivé počasí, které může kempaře během chvilky překvapit. Obzvláště nepříjemné pak může být zjištění, že mají děravý stan. V takových případech je ideálním řešením opravná páska Ultra Power Clear od společnosti tesa®. Nejen, že je páska čirá a v případě oprav není vidět, ale díky vysoké odolnosti proti UV záření a extrémním teplotám se hodí i do velmi náročných klimatických podmínek. Navíc perfektně drží na drsných materiálech i na textilu, lze s ní tak opravit téměř cokoli.

Sport dvou tváří

Vodáctví, kanoistika a v posledních letech velmi populární paddleboarding jsou masově vyhledávané outdoorové sporty. Zejména v podzimním čase jsou zároveň i skvělou formou aktivního odpočinku. Je na každém vodákovi i paddleboardistovi, jak k aktivitě přistupuje – náročnost si totiž vybírá sám podle intenzity pádlování a výběru vodní plochy. I při těchto sportech ale může dojít k nepříjemným nehodám, mezi které patří například prasklé pádlo, díra na plavidle či protržený voděodolný vak na osobní věci. Pro tyto případy je vhodným pomocníkem vodotěsná opravná páska, která skvěle drží a ani v náročných podmínkách nezradí. Páska tesa® Ultra Power Under Water s kaučukovým lepidlem zvládne opravit nežádoucí praskliny a díry, a to i v případě aplikace pásky přímo pod vodou. Odolá dokonce i teplotám od −55 °C až do +93 °C.

Opravné pásky tesa® Ultra Power zakoupíte od 249 korun.

Zdroj foto: Tesa.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:


 

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist