Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_19468

Odpočinek jako třešnička na dortu

Setkání s přáteli jsou přesně ty chvíle, které dodávají životu tu správnou jiskru. Nenechte si ale zkazit náladu hromadou špinavého nádobí, které po slavnostním hodování zůstane ve dřezu. Návrat do reality nemusí být vůbec nepříjemný, když máte šikovné pomocníky. Obyčejně to ale nejsou lidé kolem vás. Ten na koho se můžete spolehnout, je myčka navržená pro skutečný život – právě ta „SE“ postará, abyste si chvíle pohody užili co nejdéle. Navíc úsporně.

 

Odpočinek jako třešnička na dortu. Myčky Gorenje UltraClean „SE“ o to postarají

 

Dost možná, že i u vás doma často slýcháte legendární frázi „SE TO“ umyje. Nekonečné debaty o tom, kdo to bude tentokrát, jsou u konce. Například myčky Gorenje UltraClean mají řadu inovativních funkcí, které každodenní reptání nad tím, kdo se má zrovna ujmout díla, navždy ukončí.

Dobrá zpráva je, že poslouží stejně dobře těm, kteří berou vše zlehka, jako těm, kdo si dávají záležet a nádobí rovnají do myčky podle velikosti a barvy s pečlivostí jim vlastní.

Nové myčky mají systém tří košů. Ten prostřední je vybaven kuličkovými ložisky pro ten nejtišší a nejplynulejší pohyb a jde jej velmi snadno výškově posouvat o 4 cm nahoru či dolů, abyste do myčky mohli vyrovnat až 16 sad nádobí, mis a hrnců různých velikostí i tvarů. Všechno ještě zjednodušuje automatický systém dávkování mycího gelu až na 20 cyklů dopředu.

 

Odpočinek jako třešnička na dortu. Myčky Gorenje UltraClean „SE“ o to postarají

 

Mocná funkce PowerPlusZone

Funkce PowerPlusZone využívá speciální horní ostřikovací rameno nad košem na příbory, které s velkou přesností dosáhne do každého zákoutí nádobí a zbaví vás odolných skvrn i starostí. Navíc si poradí i s připálenými zbytky jídla v kastrolu – ve spodní části mycí vany myčky jsou totiž dvě speciální trysky CleanZone, které dovedou odstranit i odolné nečistoty proudem vody pod vysokým tlakem. I bez předmývání a zbytečného plýtvání vodou.

 

Odpočinek jako třešnička na dortu. Myčky Gorenje UltraClean „SE“ o to postarají

 

Skutečně čisté nádobí bez patogenů

Záleží vám na to, aby bylo nádobí opravdu čisté? Myčky Gorenje UltraClean mají patentovanou UV technologii, která bezpečně odstraní z poslední oplachové vody pomocí ultrafialových paprsků až 99,9 % škodlivých mikroorganismů, a to i při použití úsporného a ekologického programu Eco při 55 °C. UV technologie je bezpečně umístěná v hydraulickém systému myčky a jde aktivovat v kombinaci se všemi programy. Program Hygiene funguje jako sterilizace – kojenecké lahvičky a nádobí pro miminka už není potřeba vyvařovat.

 

Odpočinek jako třešnička na dortu. Myčky Gorenje UltraClean „SE“ o to postarají

 

AutoProgram – našeptávač myčky nádobí

Bohatě stačí čas, který zabralo rovnání nádobí do myčky. Teď už není potřeba ztrácet další vteřiny přemýšlením, jaký program zvolit pro nádobí bez poskvrnky. Funkce AutoProgram rozpozná pomocí speciálního senzoru míru znečištění a uzpůsobí nejen délku trvání hlavního mycího cyklu, ale také optimální teplotu vody. Díky tomu ušetříte až 50 % energie, kterou tak můžete využít na něco jiného.

 

Odpočinek jako třešnička na dortu. Myčky Gorenje UltraClean „SE“ o to postarají

 

Dokonale suché

Proč trávit další minuty ručním utíráním nádobí, na kterém zbyly kapky? Nové myčky dokážou díky funkci TotalDry nádobí bezvadně vysušit při pootevřených dvířkách v závěru cyklu. Ale je tu ještě i nová kouzelná funkce Smart UltraDry využívající přídavný ventilátor umístěný ve dvířkách myčky - veškerá horká pára je z vany myčky nejprve odvedena ven, teprve pak se dvířka automaticky pootevřou a nádobí se úsporně dosuší přirozenou výměnou vzduchu.

 

Odpočinek jako třešnička na dortu. Myčky Gorenje UltraClean „SE“ o to postarají

 

SE TO“ umyje i na dálku

Ty nejvybavenější nové myčky mají i integrovanou wifi, a tak je můžete ovládat pomocí aplikace a mobilního zařízení odkudkoliv. A najdete mezi nimi i novinky v neúspornější energetické třídě A. Takže – ono „SE TO“ opravdu udělá samo, a ještě navíc s opravdu minimální spotřebou vody i energie.

 

Odpočinek jako třešnička na dortu. Myčky Gorenje UltraClean „SE“ o to postarají

 

Nová Myčka Gorenje

Nová myčka Gorenje GV693A60UVAD se třemi koši, třemi ostřikovacími rameny a s integrovanou wifi má XXL kapacitu 16 sad nádobí a unikátní UV technologii, která se postará o bezpečné odstranění až 99,9 % bakterií a virů, a to dokonce i při úsporném programu Eco při 55 °C. Ionizační technologie zaručí čisté prostředí bez zápachu mezi dvěma cykly, k účinnému odstranění i zaschlých nečistot přispěje funkce PowerPlusZone se speciálním horním ramenem a dvěma vysokotlakými tryskami. Perfektně suché nádobí zaručuje systém Smart UltraDry s ventilátorem a řízenou výměnou vzduchu s přirozeným dosušováním při pootevřených dvířkách. Skvělé je i patentované automatické dávkování detergentu až na 20 cyklů, program pro automatické čištění filtru i vnitřku myčky, vnitřní osvětlení a také tichý spolehlivý invertorový motor. Novinka v nejúspornější energetické třídě A se ovládá i na dálku přes mobilní zařízení a aplikaci ConnectLife. Stojí 19 990 Kč.

 

Více informací: cz.gorenje.com

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:


 

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist