Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_19468

Oblíbené pitbike baví děti i dospělé

Na první pohled vypadá pitbike jako malá motorka pro děti. Spoustu zábavy i perfektní jízdy si s nimi ale užijí i dospělí. I proto jejich obliba stále stoupá.

Praktické využití

Malá motorka, která vypadá jako zmenšenina crossových motocyklů, byla původně určena k pohybu závodníků a jejich mechaniků po depu a pitline na závodních okruzích. Odtud také pochází název pitbike. Byla skladná, menší než běžné motorky, zabírala tak mnohem méně prostoru při převozech a šetřila síly i energii při pohybu po závodním depu. Kromě praktického využití ale nabízela i mnoho zábavy a radosti z jízdy, brzy se tak rozšířila i mimo závodní okruhy a využívat ji začalo stále více lidí. Nejen k přepravě, ale jen tak pro zábavu, pitbike je totiž lehký a dobře se ovládá i těm, kteří nemají žádné zkušenosti s jízdou po dvou kolech.

Pro učení i zábavu

Pitbike je vhodným startem pro naprosté začátečníky, kteří se třeba ještě necítí na velkou motorku. Naučíte se jezdit, zlepšíte techniku a získáte sebevědomí, navíc si užijete dostatek adrenalinu v terénu i na rovných cestách. V nabídce je mnoho obsahů motoru, třeba pitbike Stomp nebo DemonX mají rozsah mezi 70 až 160 kubickými centimetry, takže si vybere každý. Slabší varianty jsou vhodnější pro lehké jezdce, začátečníky a děti, silnější pak ocení dospělí a zkušení jezdci. S pitbike je možné se také účastnit noha závodů, které se pořádají stále častěji. Většinou si ale jezdci užívají spíše svobodu a adrenalin, kterou malá motorka nabízí. Samozřejmě pro bezpečnou jízdu potřebujete i helmu na motorku, rukavice a oceníte i chrániče a dobré moto oblečení. I když je pitbike malý, je zároveň velmi živý a lehký.

Zmenšená crossová motorka není jen hračka pro malé děti. Už při první jízdě vás okouzlí a nebudete ji chtít odložit, nabídne vám totiž radost i zážitek ze skvělé jízdy.

Zdroj foto: wmx-store.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:


 

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist