Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_19468

Oblékněte se stylově i ve velikostech 7XL

V současnosti se klade velký důraz na to, abychom svá těla přijímali taková, jaká jsou. Každý jsme do vínku dostali jinou postavu. Někdo je zklamaný z toho, jak je hubený, další bojuje s nespokojeností se svým velkým tělem. A nejde jen o pocity, kolikrát je nestandardní postava docela problémem při výběru oblečení. Velcí a širocí muži by o tom mohli vyprávět své.

Máte problém sehnat oblečení na své tělo? Velikost 3XL je vám malá? Nejste v tom sami a nemáte se za co stydět. A hlavně se nemusíte strachovat, že nebudete mít co nosit. I nadměrné oblečení se dá sehnat ve stylové podobě.

Oblékněte se stylově i ve velikostech 7XL

Proč jsou velikosti v běžných obchodech malé

Někdy se stává, že i když si v běžném obchodě obléknete XXXL, je vám velikost malá. Není na tom zase tak moc překvapivého. Oblečení se k nám totiž dováží, velmi často z různých asijských zemí, kde je číslování prostě trochu jiné. Asijské postavy se od těch českých dost liší, u nás jsme prostě statnější.

Oblékněte se stylově i ve velikostech 7XL

Nakupte v obchodu s nadměrnými velikostmi

Jsou-li vám největší velikosti v klasických obchodech těsné, zamiřte do obchodu prodávajícího přímo nadměrné oblečení. Není na tom nic zvláštního a nebojte se. Nebudete muset nosit pytlovité oblečení odpovídající módě minulého století.

E-shop Big-boss.cz prodává stylové pánské oblečení ve velikostech až 7XL. Rozměry jsou přitom přizpůsobeny českým postavám, takže zde ve finále možná obléknete i menší velikost, než obvykle nosíte. Pro všechno oblečení mají na webu hezké velikostní tabulky s podrobně uvedenými rozměry, tak se nebojte, že byste zvolili špatně. V nejhorším případě se zboží samozřejmě do 14 dnů dá vrátit bez udání důvodu.

Oblékněte se stylově i ve velikostech 7XL

Oblékejte se stylově

V obchodu prodávají oblečení vlastní značky Big Boss SportsWear, ale také značky Yakuza a Yakuza Premium. Jde opravdu o prémiové kousky podle poslední módy, s nimiž rozhodně budete trendy. A nejlepší je, že se zde obléknete od hlavy až k patě. Firma působí i v Polsku, Maďarsku, Rumunsku, Slovensku, Bulharsku. Na trhu je již 8 let.

 

Zdroj foto: Big-boss.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partner portálu:


 

    

Partneři portálu:


 

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist