Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_19468

Nový Lexus LBX získal ocenění od magazínu What Car?

Model Lexus LBX získává první významná evropská ocenění v podobě titulů Auto roku 2024 a Kompaktní SUV roku 2024, které udělil přední automobilový magazín What Car?


Prestižní ocenění udělená na slavnostní akci v Londýně předznamenávají nástup modelu, jenž by měl značce Lexus přinést změnu pravidel hry, tedy otevření nového segmentu evropského trhu s potenciálem posílit prodeje a přilákat ke značce mnoho nových zákazníků.


 

Lexus si zároveň udržel absolutní nadvládu v hodnocení spolehlivosti s rekordním počtem titulů, které značce získává již sedm let v řadě.

„Titul ‚Auto roku‘ magazínu What Car? patří takovému modelu, který během posledních 12 měsíců postoupil nejdále, a letos je jím Lexus LBX. Přestože spadá do nesmírně konkurenčního trhu kompaktních SUV, je celkově lepší než všichni rivalové, v neposlední řadě i proto, že jako první vůz v této třídě spojuje úsporný hybridní pohon s luxusem na úrovni velkých vozů,“ říká Steve Huntingford, redaktor britského magazínu What Car?
„Tato kategorie na rozdíl od jiných ocenění What Car? vyzněla naprosto jednoznačně, protože v našem nejnovějším hodnocení spolehlivosti skončil Lexus jako nejlepší již sedmým rokem po sobě. Nejenže vozy této značky patří k nejspolehlivějším na trhu, ale pokud se nějaká závada sporadicky vyskytne, prodejci ji rychle a efektivně vyřeší. Vzhledem k tomu, že sesterská značka Toyota byla v tomto průzkumu druhá, je zřejmé, že tyto standardy platí pro celou firmu,“ dodal.


„Toto ocenění bude zdrojem velké hrdosti a radosti pro všechny, kteří za vznikem LBX stáli, od hlavního konstruktéra až po pracovníky na výrobních linkách. Je odměnou za ohromné úsilí, které bylo investováno do vzniku tohoto vozu, který je ve všech ohledech skutečně luxusní a zůstává autentickým produktem Lexus,“ říká Chris Hayes, ředitel značky Lexus pro Velkou Británii.Zdroj foto: LEXUS


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:


 

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist