Připravujeme

Obsah:

ÚNOR / BŘEZEN 2020

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2020

A ještě mnohem více...

image_8121

Na vybavení autolakovny se šetřit nevyplácí

Zařídit si vlastní autolakovnu je náročné časově i finančně. Tato oblast prostě nepatří k těm, kde je možné začít podnikat bez jakéhokoliv kapitálu. Na druhou stranu si finance můžete půjčit, případně se poohlédnout po již použitém vybavení. Šetřit byste na něm ale neměli.

Vždycky je dobré spočítat si všechny náklady ještě předtím, než se vůbec do podnikání pustíte. Aspoň pak nebudete překvapení a budete vědět, do čeho jdete.

Musíte to brát vážně

V pozdějších stádiích, kdy už je podnikání rozběhlé, není s investicemi problém. Až peníze přibývají, většina podnikatelů je zase rozumně investuje dál – do vybavení. V začátcích ovšem často převládá jiné uvažování. Spousta začínajících podnikatelů uvažuje, jestli má smysl investovat tolik peněz, když úspěch není jistý. Přesně tohle je ale základní chyba. Jakmile začínáte podnikat, musíte svému nápadu bezpodmínečně věřit, jinak doopravdy nikdy neuspěje.

Nejvyšší investice? Lakovací kabiny

K nejvyšším investicím patří bezpochyby lakovací box, který má zařídit čisté pracovní prostředí. Nešetřete na něm a vyberte takový, který má kvalitní kovové rámy s izolovanými panely. Musí umět účinně odstraňovat vzduch a mít vysoký průtok vzduchu. Pozor na typ ventilátoru, ten ovlivňuje výkon. Nejlepší jsou průmyslové odstředivé ventilátory, zkuste se vyhnout axiálním verzím, jež jsou levnější.

Nechte si poradit

Většina lidí i podnikatelů vybírá lakovací kabinu maximálně několikrát v životě. Proto se nestyďte, když si nebudete vědět rady. Odborníci vám poradí, na co všechno se zaměřit. Zeptají se vás, jak velké díly budete lakovat, který typ barev se chystáte používat či jak vypadají vaše prostory. Podle toho společně vyberete lakovací kabinu, jež vám bude plně vyhovovat. A kde takové odborníky sehnat? Zkuste to ve společnosti Naver Brno. Stavte se za nimi do Brna třeba osobně.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist