Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Moderní kuchyně klidně i v paneláku

Moderní kuchyně není dána pouze velikostí. Jde o zvolené materiály, barvy, doplňky, a co především – o precizní zpracování.

Trendy jsou matné i lesklé kuchyně

Materiály, z nichž se současné kuchyně vyrábějí, splňují kritérium nejen krásného vzhledu, nýbrž i snadné údržby. Kuchyně je z jasných důvodů velmi zatěžovaným prostorem, proto jsou kvalitní materiály víc než žádoucí.

Kuchyňská linka z masivu a dýhy představuje klasiku. Povrch je ošetřen odolnými matnými laky, které zvýrazňují strukturu dřeva, zároveň poskytují ochranu před vodou a mastnotou. Lakovaná kuchyně je oproti předešlé o něco méně odolná a dražší, zato se ale zhotovuje jak v matu, tak i lesku, přičemž škála barev je opravdu široká.

Pokud jde o jednoznačně nejpoužívanější materiál, pak je řeč o laminátu. Vyznačuje se příjemnou cenou, nenáročnou údržbou, dobrou odolností a různými dekory. Laminátový povrch může být opatřen fólií, která v případě, že je lesklá, budí dojem laku.

Designovou záležitostí je kuchyňská linka z akrylátu. Vysoký lesk jako u lakované varianty za cenu jen o málo vyšší než v případě foliovaných kuchyní. Co na akrylátu oceníte, je jeho schopnost odolávat otiskům prstů, vodě i působení slunečních paprsků.

Pracovní deska musí hodně vydržet

U pracovní desky kuchyňské linky jde v prvé řadě o maximální odolnost vůči poškození. Využívá se laminát a masiv. Pakliže chcete ale něco opravdu trvanlivého, dejte přednost žule nebo keramice. Jde o materiál vyšší pořizovací ceny, ale životnost je značná. O něco levnější je umělý kámen. Dá se využít i na oblast dřezu a odkapávací plochy. Výhodou je opět snadná údržba, navíc i snadná opravitelnost. Specialitou je pak nerezový povrch, který znáte hlavně z restauračních kuchyní. Tady ale musíte počítat s vysokou cenou.

GABON ví, co je kvalita. Kuchyně na míru vzniklé pod rukama odborníků dělají radost v rodinných domcích i v panelácích. Návrhy jednoduchých, zároveň elegantních a nadčasových kuchyní zpracují zcela zdarma přímo u vás doma. Mrkněte se na moderní kuchyně i vy.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist