Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_16010

Markeťáci.online je nový český portál s užitečnými radami z oboru

V českých internetových vodách působí spousta marketingových specialistů i digitálních agentur. Stále však v našich končinách chyběl portál, jenž by jednotlivé odborníky propojoval a shromažďoval jejich nabídky, reference a hodnocení na jednom místě. Právě z daného podnětu vznikl projekt Markeťáci.online, což je nejen prezentační nástroj pro marketingové agentury, ale i magazín, do něhož přispívají experti.

Cílem portálu Markeťáci.online je shromažďovat informace o agenturách, ale také fungovat jako prostředí pro virtuální networking. Projekt ocení také společnosti hledající marketingové specialisty, respektive agentury, protože na jednom místě najdou přehledně profesionály z dané oblasti.

Vytvořte si profil, nic to nestojí

Pokud působíte v marketingovém světě, můžete si vytvořit profil na daném portálu i vy, navíc registrace je zdarma. Dostanete přístup k mnoha doplňkovým funkcím a statistikám. Vaši klienti zanechají po odvedení práce referenci, aby si ostatní zájemci mohli udělat obrázek o tom, jak jste spolehliví a jak odvádíte svou práci. Reference se zobrazují v časové ose.

Stejně tak se můžete podívat na marketingové nástroje a jejich hodnocení od ostatních uživatelů. Nástrojů existuje nespočetné množství a zorientovat se je mnohdy i pro dlouholetého markeťáka nadlidský výkon.

Marketingový magazín plný hodnotných návodů

Další částí projektu je marketingový magazín, kde najdete novinky z českého digitálního marketingu, ale i praktické rady a návody. V magazínu získáte velice užitečné informace, protože články píšou opravdové marketingové jedničky.

Celý portál běží na flexibilním českém systému Nette. Tvůrci plánují neustále ho rozšiřovat. Markeťáci.online má být místo, které má pomoci českým firmám prosperovat díky perfektnímu marketingu.

Za unikátním projektem, jenž spojuje marketingové firmy, stojí agentura Textfield s.r.o., která se specializuje na obsahovou stránku prezentací společností.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist