Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_19468

Luxusní a moderní byt v Provence stylu je snem každého muže

Zdá se vám Provence styl bydlení příliš jemný a zženštilý? Stačí vědět, jak na něj a může vzniknout luxusní designové bydlení, které se stane rájem každého muže. Pokud jsou francouzská vína, sýry, šampaňské a šneci vašimi oblíbenými delikatesami, bydlení v moderním Provence stylu je pro vás to pravé. Jak na to?

Provence nábytek je základem bytu zařízeného ve francouzském stylu

Oblast Provence je typická nejenom lány s levandulí, ale také svou kuchyní, která voní po česneku a provensálském koření a chutná naprosto božsky. Tato část Francie je samozřejmě spojována také s víny, zejména tedy proslulým Châteauneuf-du-Pape, které se pěstuje nedaleko Avignonu. V žádné domácnosti, které se v oblasti Provence nacházejí, nesmí chybět ten pravý Provence nábytek, jenž je typický svou rustikálností i elegancí.

Nejčastěji se vyrábí ze světlého dřeva a mnohdy je doplněn o kovaný či proutěné prvky. Proč si provensálský nábytek pořídit i do svého domova? Dokonale v sobě snoubí útulnost i luxusní prvky a vhodně doplní každou moderní kuchyň, koupelnu, ložnici i obývací pokoj. O jeho kvalitě ani nemluvě.

Správná atmosféra s pomocí vhodných lamp a kombinace dřeva a kamene

Jakmile se obklopíte dřevem a necháte jej řádně vyniknout, zaměřte se na další funkční doplňky. K těm typickým patří stojací i stolní lampy, které váš byt prozáří a dodají mu tu správnou atmosféru k popíjení vína a ochutnávce sýrů. Moderní kovová svítidla skvěte vyniknou v interiéru, ve kterém se vyskytuje dřevo a kámen. Dřevěný provensálský nábytek tak můžete doplnit kamennými obklady. Televize zapuštěná do stěny pokryté kamennými obklady nebo cihlami vypadá vkusně a nesmírně elegantně.

Kombinaci bílé, šedé a černé ocení každý muž

Typickou barvou Provence nábytku je bílá, jež se dokonale hodí k dřevu, ale samozřejmě ji můžete zkombinovat také s oblíbenou černou a moderní šedou. Přestože vůně levandule se nese snad každou francouzskou domácností, její přítomnost v interiéru není nutná. Nahradit ji tak můžete vůní hořícího dřeva, jež se line z krbu.

Vzdušný a jednoduchý interiér je základem úspěchu

Většina mužů si nepotrpí na dekorace, což je skvělé, protože pro provensálský styl bydlení je důležitá zejména vzdušnost. Kvalitní kusy nábytku tak stačí doplnit nezbytným vybavením a osvětlením a máte hotovo. Kvalitní Provence nábytek i nádherné lampy naleznete na stránkách estila-nabytek.cz.

Užívejte si bydlení ve vzdušném a vkusně zařízeném domově ve stylu Provence, pro který je typický kvalitní dřevěný nábytek, vzdušnost a kombinace bílé barvy a dřeva. Sáhnout můžete také po kamenných obkladech a černých a šedých tónech, které s bílou barvou dokonale ladí. Přítomnost levandule není nutná, ale máte-li její vůni rádi, rozhodně se za to nemusíte stydět a kytici sušené levandule si pořídit do vázy.

 

Zdroj foto: Estila-nabytek.cz, Shutterstock

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:


 

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist