Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_19468

Jak odstranit barevné tetování? Solidní výsledek vám zajistí jedině kvalitní laserový přístroj

Měli jste obavy, že je odstranění barevného tetování zhola nemožné? Mysleli jste si, že se ho už nikdy nezbavíte? Pokud vás omrzel pestrobarevný motiv, kterým jste si v minulosti nechali ozdobit své tělo, nezoufejte. Řešení existuje. Ačkoliv to není dvakrát snadné, určité možnosti tu přece jen jsou. Někdy se takové tetování podaří zlikvidovat docela, jindy po něm nějaké menší stopy zůstanou. Jak je to možné? Úspěch zákroku totiž závisí na celé řadě faktorů. Chcete vědět jakých? Zajímá vás, čím je celkový výsledek ovlivněn nejvíce?

Než si o tom něco povíme, pokusíme se vám trochu přiblížit zdaleka nejefektivnější metodu, která je k odstraňování všech typů tetování používána. Že už tušíte? Ano, správně. Je to laser!

Jak odstranit barevné tetování? Solidní výsledek vám zajistí jedině kvalitní laserový přístroj

Lze odstranit barevné tetování? Řešení existuje!

Člověk své tělo zkrášluje odnepaměti. Někdy je výsledek takového snažení vcelku pomíjivý, jindy naopak vydrží až do smrti. Tetování je ozdobou, která může bez vážnější újmy přetrvat věky. Podle toho by také k němu člověk měl přistupovat. Hezky s rozmyslem. Zdaleka ne každý si to ale dokáže včas uvědomit. Stalo se vám, že jste si třeba v „opojení smyslů“ či z pouhé mladické nerozvážnosti nechali vytetovat motiv, který vám dnes přijde poněkud nevhodný nebo rovnou nevkusný a hloupý? Hlavu vzhůru! Přestože jste neudělali nijak rozumnou věc, ještě to neznamená, že už vám není pomoci. Váš problém se dá řešit. A to dokonce i v případě, že vaše tělo „hraje všemi barvami“!

Je tu totiž obor zvaný estetická medicína, který naštěstí pro vás disponuje moderními laserovými přístroji. A s kvalitním laserem lze zařídit ledacos. Nevěříte?

Jak odstranit barevné tetování? Solidní výsledek vám zajistí jedině kvalitní laserový přístroj

Bez laseru není estetické medicíny

Tvrzení, že bez laserových přístrojů by nebylo estetické medicíny, je sice poněkud přehnané, nicméně značná část pravdy se v něm skrývá. Laserem se dnes omlazuje pleť, odstraňují mateřská znaménka nebo korigují jizvy. A nejen to. Stále častěji se používá také k odstranění nežádoucího tetování. A to s takovým úspěchem, že jsou ostatní postupy téměř bez výjimky odsouzeny k zániku. Co se za vzestupem laserových přístrojů skrývá? Jaké jsou hlavní výhody této metody? Posuďte sami:

  • Výsledek – bývá téměř vždy více než uspokojivý, což se o jiných metodách rozhodně tvrdit nedá. Nejrůznější „bělící“ roztoky nebo chirurgická frézka mohou někdy napáchat více škody než užitku. Takový laser rozbije použité barvivo dokonale. O zbytek se postará mízní systém člověka, který tento pigment vyplaví z těla ven.

  • Zdravotní rizika – jsou ve srovnání s dalšími postupy zcela zanedbatelná. Odborná lékařská prohlídka předem vyloučí některou z chorob, při jejímž výskytu není aplikace laseru vhodná (např. epilepsie, cukrovka nebo hemofilie) a člověk může zákrok podstoupit bez rizika poškození kůže, bez obav ze vzniku infekce a podobně.

  • Bolestivost – je sice do jisté míry otázkou individuální, jelikož je každý jedinec jinak citlivý, ale obecně lze konstatovat, že odstranění tetování laserem vychází ze srovnání s ostatními metodami jednoznačně nejlépe.

Jak odstranit barevné tetování? Solidní výsledek vám zajistí jedině kvalitní laserový přístroj

Úspěch závisí na mnoha faktorech

Vynikající výsledky, kterých je při odstraňování tetování dosahováno díky laserovým přístrojům, ještě neznamenají, že se vše pokaždé vydaří „na výbornou“. Některé případy jsou zkrátka komplikovanější než jiné. O tom, do jaké míry vám na klinice estetické medicíny pomohou nebo jak to bude třeba časově náročné, rozhodují zejména tyto faktory:

  • Barva tetování – zde platí, že si moderní přístroje (tzv. Q-switched Nd:YAG lasery) nejlépe poradí s tmavými odstíny. Dobře jde zlikvidovat černý nebo červený pigment. Složitější to bývá se žlutou, bílou nebo fialovou barvou. Nicméně ani takové barvy nepředstavují nepřekonatelný problém.

  • Velikost motivu – je logické, že čím větší motiv, tím komplikovanější jeho odstranění a to jak z důvodu samotné velikosti, tak proto, že mízní systém člověka má s vyplavením velkého množství pigmentu spoustu práce a nemusí tak docela „stíhat“. Tetování, kterým se někdo nechá pokrýt od hlavy až k patě, se bude zbavovat jen velmi obtížně.

  • Množství a složení inkoustu – celou proceduru rovněž ovlivní. Pokud bylo na motiv použito velké množství tetovacího inkoustu, bude jeho odstranění složitější. Některé, zejména starší typy inkoustů, mohou kvůli svému složení situaci také zkomplikovat.

  • Hloubka a stáří - hrají také svou roli. Pokud je pigment aplikován skutečně hluboko, bývá k jeho likvidaci potřeba celá série dílčích zákroků. Staršího tetování se zpravidla zbavíte snáze, protože už bývá většinou vybledlé.

Jak odstranit barevné tetování? Solidní výsledek vám zajistí jedině kvalitní laserový přístroj

Tuzemské kliniky a jejich pověst

Pokud se rozhodnete svého tetování zbavit, měli byste v každém případě využít předností laserové metody. Bez ohledu na to, jak barevná vaše „ozdoba“ je. To vám jistě doporučí většina odborníků. A kde takové specialisty najdete? Nemusíte jezdit daleko. V Česku je prvotřídních klinik estetické medicíny dostatek. Jejich skvělá pověst je také důvodem, proč se k nám za jejich službami sjíždějí pacienti doslova z celé Evropy. Asi nepřekvapí, že se největší koncentrací těchto klinik pyšní česká metropole. Jestliže se tedy odhodláte zákrok podstoupit, pomoc najdete nejlépe v Praze.

Jak odstranit barevné tetování? Solidní výsledek vám zajistí jedině kvalitní laserový přístroj

Za jakých okolností jste si tetování pořídili? Šlo o promyšlenou záležitost nebo spíše jen o “dílo náhody”?Zdroj foto: Odstraneni-tetovani-laserem.cz, Pexels.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist