Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_19468

Iveco Eurocargo od firmy Strojservis: Ideální volba pro městský provoz

Iveco Eurocargo, spolehlivý a všestranný nákladní vůz od firmy Strojservis Praha s. r. o., se stal nedílnou součástí městské dopravy díky svým pokročilým technologiím a ekologickým výhodám. Říká se o něm, že je to nákladní auto, které město miluje.

Iveco Eurocargo je vozidlo dokonale se hodící pro městský provoz. Díky své menší šířce kabiny (2,1 metru) a velkému úhlu řízení (52 stupňů) se dokáže pohybovat i v nejužších městských ulicích. S průměrem otáčení těsně pod 11 metrů je ideální pro rozvážky a komunální služby v hustě obydlených oblastech.

Udržitelnost jako hlavní priorita

Eurocargo je dostupné i ve verzi Natural Power, která využívá stlačený zemní plyn (CNG). Tento ekologický pohon produkuje snížené emise NOx, nulové olovnaté sloučeniny a o 95 % méně pevných částic ve srovnání s naftovými motory. Tichý provoz a nízké emise z něj činí ideální vozidlo pro noční práce a vjezdy do zón s omezenou dopravou.


Iveco Eurocargo od firmy Strojservis: Ideální volba pro městský provoz


Moderní design a ergonomie

Nová kabina Iveco Eurocargo je navržena s ohledem na pohodlí a funkčnost. Velké čelní sklo s UV filtrem a přepracované deflektory vzduchu zajišťují lepší aerodynamiku a ochranu před slunečním zářením. Interiér je vybaven moderními ergonomickými prvky, jako jsou nové ovládací prvky klimatizace, světel a převodovky. Nabízí též dostatek úložného prostoru pro osobní věci a pracovní dokumenty.

Bezpečnost na prvním místě

Iveco Eurocargo je vybaveno nejnovějšími bezpečnostními technologiemi. Systém varování při opuštění jízdního pruhu (LDWS) a pokročilý systém nouzového brzdění (AEBS) pomáhají předcházet nehodám způsobeným nepozorností řidiče. Adaptivní tempomat (ACC) udržuje bezpečnou vzdálenost od vozidla vpředu, což přispívá k bezpečnější jízdě.

Efektivita a nízká spotřeba

Motory Tector 5 a 7 v novém Eurocargu jsou navrženy pro maximální účinnost a nízkou spotřebu. Nové písty a vstřikovače, spolu s rychlejší odezvou turbodmychadla, zvyšují kompresní poměr a snižují spotřebu paliva až o 8 % ve městském provozu. Iveco Eurocargo také splňuje normy Euro VI díky systému HI-SCR, který snižuje emise bez nutnosti aktivní regenerace filtru pevných částic.

Všestrannost pro různé pracovní nasazení

Nové Eurocargo je k dispozici ve třech typech kabin (denní, spací a dvojitá) a ve více než 11 000 různých verzích kombinujících různé varianty motorů, převodovek a náprav. To umožňuje přizpůsobit vozidlo specifickým potřebám každého zákazníka, ať už jde o rozvážky, komunální služby nebo stavební práce.


Iveco Eurocargo od firmy Strojservis: Ideální volba pro městský provoz


Strojservis Praha: Spolehlivý partner pro nákladní dopravu

Společnost Strojservis, založená Karlem Kopeckým v roce 1990, se za více než 30 let své existence vypracovala na jednoho z nejvýznamnějších prodejců a servisních partnerů vozidel Iveco v České republice. Původně se zaměřovala na opravy tuzemských užitkových a nákladních vozidel, ale od roku 1993, kdy se stala smluvním partnerem Iveco, postupně přenesla své hlavní zaměření na tuto prestižní značku.

Díky modernímu prodejnímu a servisnímu areálu v pražských Horních Počernicích, který splňuje nejnovější evropské standardy, nabízí Strojservis Praha komplexní služby v oblasti prodeje, servisu a financování nákladních vozidel Iveco. Společnost se pyšní certifikací ISO 9001 a dlouhodobě si udržuje vysoké standardy kvality, což ji řadí mezi špičky v oboru.

 

 

Zdroj foto: Strojservis Praha

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:


 

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist