Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_16010

Expresní přeprava zásilek s FOFR je možná i do 24 hodin

Potřebujete řešit expresní přepravu své zásilky po České republice, na Slovensko, nebo do jiného evropského státu? Oslovte firmu FOFR, která se na tento typ přepravy specializuje. Je to dokonalá expresní balíková služba pro všechny.

Společnost FOFR je specialista na přepravu zásilek. Realizuje vnitrostátní i mezinárodní přepravu kusových zásilek, dále expresní přepravu, přepravu nadrozměrných zásilek i ADR, tedy přepravu nebezpečného zboží. Co nám FOFR nabídne, když potřebujeme konkrétně expresní doručení zásilky? A to nejen balíků, ale i expresní doručení dopisu.

Po Česku to jde už do 24 hodin

FOFR, to je především expresní zásilka. V rámci České republiky, ale i do Bratislavy (SR) a nejbližšího okolí, lze zásilku v rámci expresní přepravy doručit již do 24 hodin. Jde o kusovou a balíkovou přepravu. Do jiných částí Slovenska trvá přeprava maximálně 48 hodin. Jestliže potřebujete zásilku odeslat do dalších evropských států, od těch jižních, až po Skandinávii, trvá přeprava mezi 48 a 120 hodinami.

Firma zajišťuje též rychlou leteckou přepravu s tím, že doba doručení je individuálně konzultována podle konkrétní zakázky.

Zvýhodněná expresní přeprava je již od 10 ks zásilky od jednoho odesílatele určené stejnému příjemci. Firma FOFR je sdruží do jedné a platíte za celkový odeslaný objem, a ne za jednotlivé zásilky. Díky tomu je cena mnohem výhodnější.

FOFR má propracovaný rovněž systém dobírkových plateb. Finance jsou na účtu odesílatele připsané již do 7 dnů od zaplacení doporučené zásilky. Veškeré služby si lze objednat online přes webový formulář na stránkách www.fofrcz.cz.

Když posíláte velké zásilky

Jestliže posíláte velké zásilky, pokud jde o jejich hmotnost či objem, využijte přepravu nadrozměrných nákladů. Firma FOFR ji člení na tzv. moduly, které charakterizují, za jakých podmínek je ten který nadrozměrný náklad přepravován (parametry, rychlost doručení, možnost země doručení zásilky apod.).

Přeprava nebezpečného zboží

FOFR přepravuje též nebezpečné zboží kromě ADR tříd 1 a 7. Firma zajišťuje kompletní služby kolem přepravy ADR zásilek. Spolupracuje s certifikovaným ADR poradcem.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist