Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_19468

Dotyk luxusu – dopřejte si nadčasové kožené doplňky

Pokud hledáte stylové nské doplňky, spolehněte se na kůži. Jde o kvalitní materiál, ze kterého se vyrábí řada luxusních doplňků, se kterými zazáříte. Jednoduše tak můžete vyšperkovat svůj outfit k dokonalosti.

Kožená peněženka

Základem, bez kterého si mnoho mužů nedokáže představit každodenní život, je kožená peněženka. Hlavní výhoda spočívá v odolnosti tohoto materiálu. Vypadá skvěle i po spoustě let, je spolehlivá, a navíc je stylová. Nabízí se různé typy a barvy – výběr přizpůsobte svému individuálnímu stylu.

Skvělým detailem nské kožené peněženky jsou iniciály či zdobný ornament nebo symbol. Díky tomu můžete i z obyčejné peněženky učinit osobitý doplněk, který vás bude vystihovat.

 

Dotyk luxusu – dopřejte si nadčasové kožené doplňky

 

Elegantní pásek

Další nezbytností v pánském šatníku je kožený pásek. Jde o praktický doplněk, který dokáže sjednotit celý outfit. Hodí se pro každou věkovou kategorii, přičemž nosit je lze ve formálním i neformálním stylu. Na výběr je ze spousty možností, černý pásek je univerzální a hodí se ke všemu. Nicméně zvolit můžete i výraznější styl – hnědý pásek upoutá pozornost, skvěle se doplňuje s dalšími hnědými doplňky.

Nadčasové hodinky

Ke koženému pásku se perfektně hodí kožené hodinky. Tohle duo je klasika, hodí se do práce, ale i pro volný čas. Vybírejte pásek a řemínek ve stejném odstínu, pokud se vám podaří je sladit, outfit bude působit celistvě. Designy kožených řemínků se různí – nejde jen o barvy, ale i celkový styl. Záleží tedy pouze na vás, zda preferujete elegantní a nenápadný řemínek bez zbytečných ozdob, nebo zvolíte výraznější model, který hodinkám dodá jedinečný dojem.

 

Dotyk luxusu – dopřejte si nadčasové kožené doplňky

 

Cestovní taška

Kůže je tak oblíbená zejména díky tomu, kolik toho vydrží. Díky tomu je využívána pro výrobu malých, ale i výrazných doplňků. Jedním z nich je cestovní taška. Ta přijde vhod, pokud cestujete na delší dobu. Pojme spoustu věcí, přičemž je spolehlivá. A navíc skvěle vypadá. Jde o skvělou alternativu sportovních tašek – je elegantní a hodí se tak i pro formální příležitosti.

Stylový batoh

Pokud cestujete nalehko, pak namísto tašky můžete zvolit batoh. I ten má skvělé vlastnosti, ať už jde o životnost nebo vzhled. Na výběr máte z mnoha rozmanitých stylů a barev. Kromě klasické černé nebo hnědé můžete zvolit i výraznější barvu. Získáte tak jedinečný doplněk, který využijete v každodenním životě.

 

Dotyk luxusu – dopřejte si nadčasové kožené doplňky

 

Taška na notebook

Pokud hledáte zavazadlo jen na cestu do práce, pak se nabízí nské kožené tašky na notebook. Tu můžete nosit pohodlně přes rameno nebo v ruce. Díky menším rozměrům nikde nepřekáží, přičemž pojme vše potřebnéKoženou tašku jistě oceníte při cestách na pracovní jednání. Notebook i dokumenty jsou v bezpečí, přičemž elegantní styl perfektně doladí outfit.

Kosmetická taška

Jakmile objevíte kouzlo kožených doplňků, zamilujete si je. Nabízí se spousta možností, přičemž jednou z nezbytností je také kosmetická taška. I v tomto případě kůže perfektně poslouží. Je decentní a spolehlivá. Design je zpravidla jednoduchý, díky tomu jde o univerzální doplněk.

 

Dotyk luxusu – dopřejte si nadčasové kožené doplňky

 

Kožená bunda

Nemusí jít pouze o nenápadné doplňky – v kůži můžete zazářit naplno. Nabízí se kožená bunda, která by v pánském šatníku neměla chybět. Na výběr máte ze spousty různých střihů, stylů a barev. Díky tomu můžete zvolit praktický oděv pro volný čas venku, ale i velmi elegantní kožený kousek vhodný pro různé příležitosti. Kožená bunda je samozřejmě oblíbená i u motorkářů a rockerů. Ať už je váš styl jakýkoli, v této kategorii jistě najdete to pravé.

Kožené doplňky jsou skvělou investicí pro každého muže, který dokáže ocenit kvalitu, eleganci a nadčasový styl. Nemusíte se držet pouze malých doplňků – pořiďte si kvalitní koženou tašku nebo rovnou bundu. Díky rozmanité nabídce najdete to pravé, co vyhoví vašemu stylu i potřebám.Zdroj obrázků: _KUBE_ / stock.adobe.com, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:


 

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist