Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_19468

Co koupit muži k narozeninám? Skvělou volbou může být kvalitní peněženka

Ideální dárek pro muže? Pokud stále váháte, co pořídit, velmi dobrou volbou může být kožená peněženka. Kvalitně vybraný výrobek může prozradit třeba sociální status, charakter a mnoho dalšího. Podle pánské peněženky se toho dá poznat hodně, a proto si s jejím výběrem dejte na čas. Muži takový dárek ocení.

Nejdůležitější je kvalita a vzhled

Kvalita je pro muže znakem úspěchu, a proto si potrpí na kvalitní kousky. Jestliže tedy přemýšlíte nad nákupem pánské peněženky, vsaďte na kvalitní materiál, jakým je třeba pravá kůže. Držte se neutrálních barev, které se hodí ke všemu. Muži většinou neradi experimentují, co se doplňků týče, a proto zkuste okoukat, jakou barvu měli předtím a té se držte.

Funkčnost hraje klíčovou roli

Ačkoliv je vzhled velmi důležitý, pamatujte, že peněženka musí být také praktická. Uvědomte si, k čemu slouží a co vy sami považujete při výběru peněženky za klíčové. Volte raději menší šikovně organizované peněženky, které se vejdou do kapsy – muži totiž zřídka nosí nějaké příruční zavazadlo a mobil i peněženku potřebují dát do kapsy u bundy nebo kalhot.

Sport nebo elegance?

Rozhodujete se, zda zvolit spíše sportovní styl nebo vsadit na eleganci? Obvykle je lepší pořídit spíše elegantní kousek. Je totiž variabilnější, a na sportovním utkání se nikdo nad elegantní koženou peněženkou podivovat nebude, zatímco v divadle by potrhaný sportovní kousek s logem fotbalového klubu mohl působit poněkud nepatřičně.

Něco navíc?

Pokud chcete udělat skutečně radost a nespokojit se jen s peněženkou, zvažte k ní nakoupit ještě nějaké kožené zboží. Velmi dobrou volbou mohou být třeba pánské opasky, ale radost můžete udělat třeba i koženými rukavicemi nebo příruční taštičkou na doklady. Zkuste vše sladit do jednoho stylu a uvidíte, že muže skutečně potěšíte. Praktické a kvalitní dárky jsou prostě k nezaplacení.

 

 

Zdroj obrázku: Evgeny Atamanenko / Shutterstock.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partner portálu:


 

    

Partneři portálu:


 

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist