Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_16010

Chloupky v nose nejsou vůbec sexy: Jak je bezpečně odstranit?

Muži a chlupy – to je velmi „propírané“ téma. Vše se v tomto směru odvíjí hlavně od nejnovějších trendů. Co se celkově mužů a jejich chlupů týče, už dávno nejsou sexy, jak tomu bývalo kdysi dávno, „za dob našich rodičů“. Chlupatý muž, „medvěd/medvídek“, byl v minulosti považován za „sex symbol“ a chlupatá hruď bývala doslova magnetem – čímsi velmi přitažlivým. Těmto časům už naštěstí odzvonilo a normální je být co nejvíce odchlupený, tedy až na vousy, jež se staly opět fenoménem poslední let.

Nicméně chlupy v podpaží, na hrudi, zádech a v intimních partiích jsou považovány za velmi zpátečnickou, takřka nelichotivou věc. To samé ale platí i u hustého obočí či přítomnosti chloupků v nose a uších.

Proto každý muž, jenž by se rád považoval za moderního a stylového, musí věnovat náležitou pozornost a péči tomu, aby v těchto partiích žádného chlupy ani chloupky neměl. A to i přesto, jak jsem se alespoň dozvěděl od některých lékařů, že ze zdravotního hlediska to možná není úplně optimální trend.

Chloupky v nose a jak se jich bezpečně zbavit

Pojďme se dnes zaměřit hlavně na chloupky v nose i uších, jež jsou v rámci zmiňovaných partií viditelné úplně pro každého, s kým se běžně potkáváme. Právě na chloupky v nose se totiž zapomíná nejvíce, a přitom se dají odstranit úplně nejlépe. Ale pozor, ne všechny nabízející se metody jsou ideální, hlavně z bezpečnostních důvodů. Například epilace chloupků v nose voskem či laserová epilace chloupků v nose je v tomto případě hodně riziková, a tak není žádoucí tyto metody pro zmíněný účel vůbec používat! Nenechte se od nikoho napálit a neriskujte zbytečně své zdraví.

Nedoporučuje se ani vytrhávání chloupků „klasickou“ pinzetou – i když mnozí tuto metodu považují za nejúčinnější, protože odstraňujete chloupky rovnou i s kořínky. Zároveň tím ale vytváříte malé „ranky“ po odstraněných chlupech, a do těch se pak často dostává infekce, která může vést i k větším zdravotním potížím.

Ideálním prostředkem k odstranění chloupků v nose jsou buď speciální nůžky, anebo elektrické zastřihovače. První způsob je už dávno přežitý a je nahrazen tím druhým jmenovaným, a to nejen pro rychlost odstraňování, ale hlavně kvůli účinnosti a jednoduchosti použití. Specializované zastřihovače jsou dokonalým pomocníkem každého moderního muže, jenž chce o sebe náležitě dbát a pečovat.

Specializované zastřihovače pro každého muže

Používání specializovaných zastřihovačů představuje stále populárnější metodu odstranění chloupků v nose. Některé typy mají dokonce v sadě k dispozici i několik druhů nástavců, které jejich používání ještě více usnadňují, ale také rozšiřují možnosti využití na další partie, jako například na odstranění chloupků v uších či k úpravám obočí.

Nabídka zastřihovačů je v současnosti velmi pestrá. Seženete je už od několika stovek až po tisícikorunové položky, cena je vždy závislá na kvalitě a značce (výrobci). V tomto případě doporučujeme, abyste zbytečně nešetřili, a investovali raději více za kvalitnější výrobky.

Chcete-li radu, jaký zastřihovač si koupit, podívejte se na následující odkaz: https://www.ohol.cz/nejlepsi-zastrihovac-chloupku-v-nose/. Zde můžete vidět porovnání dostupných přístrojů na našem trhu i vítěze tohoto testu s nejlepším výsledkem poměru cena a výkon.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist