Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_19468

České Miss ukázaly zoubky

Vítězky České Miss se rozhodly na světových soutěžích oslnit porotu úsměvem. Základem okouzlujícího úsměvu jsou krásné, zdravé a běloskvoucí zuby. Právě po takových Gabriela Franková, Tereza Skoumalová a Nikola Buranská zatoužily a vypravily se na zubní kliniku. Šly na jistotu, vybraly si tým Mudr. Bjačka, který se v minulosti postaral o zkrášlení zoubků České Miss 2011 Jitky Nováčkové a úsměv proměnil i České Miss World  2012 Lindě Bartošové.

Zní to neuvěřitelně, ale krásky se na zubařské křeslo těšily! Gabriela Franková absolvovala jako první ošetření, kdy  musela 1,5 hodiny mlčet a nechat pracovat dentální hygienistku Kláru Špoutilovou. A jak byla královna krásy s výsledkem spokojena? „Ze zubařů jsem nikdy strach neměla. Až do letošního roku, kdy mi na jaře řekli,  že budu muset na trhání osmiček... Ale dnešní návštěva na klinice DesignDent byla moc milá a můj zářivý úsměv je nyní doufám nepřehlédnutelný“, ukazuje se smíchem výsledky bělení Gabriela, kterou nyní čeká tzv. bílá dieta.

Všechny korunované hlavičky si vzal do parády MDDr. Jakub Kašpar. Po preventivní kontrole následovaly konzultace případných korekcí a úprav. Jsou miss poslušné pacientky? „Dívky o svůj chrup evidentně pečují, nezanedbávají preventivní kontroly. Z estetického hlediska jsem doporučil drobné korekce, aby jejich úsměv byl opravdu bezchybný,“ komentuje prohlídku MDDr. Jakub Kašpar.

Nikola Buranská si dnešní konzultaci také pochvaluje: „Jsem moc ráda, že jsem mohla navštívit DesignDent. Na zuby jsem odjakživa docela pedant a zubařů se nějak zvlášť nebojím, můžu se pochlubit tím, že doteď nemám ani jednu plombu, i když někdy člověk může být sebevětší pedant, ale jakmile je to dáno geneticky, tak se nedá nic dělat. Mně osmičky trošku zkřivily dolní patro, takže přemýšlím o rovnátkách. Dnes už se dají dát zezadu a nic není vidět a tady na klinice jsou na ně specialisté.“

A s jakými pocity opouští kliniku Tereza Skoumalová? „Jako dítě si pamatuji, že jsem k zubaři chodila kupodivu ráda. Vždy když jsem dostala u paní zubařky novou plombu na zoubek, byla jsem ráda, že mám další  „hvězdičku" do sbírky“, směje se Terezka a dodává „bohužel čím jsem starší, tím více a často odkládám zubaře až na nejnutnější chvíli. Po dnešní konzultaci mám ale o čem přemýšlet – v úsměvu se mi jeden zub schovává a musím se včas před soutěží rozhodnout, zda podstoupím zákrok, který by to upravil.“

Všechny dívky čeká do odjezdu na finále světových soutěží bělení a je na nich, zda podstoupí doporučené úpravy, aby ve světě oslnily také bezchybným úsměvem.

Koneckonců muži vždy tvrdí, že na dívce je jako první upoutají oči nebo úsměv, takže se péče o krásný chrup určitě vyplatí!

 

Foto: Archiv Česká Miss

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:


 

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist