Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_19468

České Miss převzaly klíče

Gabriela Franková, Česká Miss 2014 a Tereza Skoumalová, Česká Miss World 2014 změnily bydliště. Ve čtvrtek 10. dubna jim totiž zástupkyně generálního partnera CENTRAL GROUP Lenka Adámková slavnostně předala klíče od jejich nového domova.

A jak se vítězky radují z výhry bezplatného ročního pronájmu zařízeného bytu od společnosti CENTRAL GROUP„Z nového bydlení mám velkou radost, pocházím z Brna, kam jezdím k rodičům, s přítelem jsme doposud bydleli v Olomouci a v Praze studuji. Díky výhře pronájmu bytu budu mít konečně v Praze, kde mě čeká spousta povinností spojených s titulem Česká Miss, skvělé zázemí. Nedaleko je golfové hřiště a jedna z výher je golfové vybavení a kurz, tak mi to jde hezky k sobě“,  směje se Gabriela Franková.

Tereza Skoumalová dodává: „Jsem nadšená z lokality blízko Hostivařské přehrady, miluju přírodu a té teď budu v Praze blíž. Doufám, že budu mít nějaký volný čas, abych si nedaleký lesopark užila. Byt je útulný a tak akorát velký, líbí se mi, že nemusím řešit vybavení, všechno mám připravené, takže to bylo jednoduché stěhování“.

Popis a vybavení bytů

Gabriela Franková, Česká Miss 2014: 7. patro - 2 + kk, výměra 64 m2, 2 balkony, šatna, parkovací stání, sklep. Byt je kompletně vybavený nábytkem včetně kuchyňské linky a vestavěné skříně

Tereza Skoumalová, Česká Miss World 2014: 6. patro - 2 + kk, výměra 64 m2, 2 balkony, šatna, parkovací stání, sklep. Byt je kompletně vybavený nábytkem včetně kuchyňské linky a vestavěné skříně.

Lokalita Javorová čtvrť

Prodejně nejúspěšnější bytový projekt v historii. Moderní architektura zasazená do zeleně. Spolu s novými byty zde vzniknou také velké zelené plochy s parkovou úpravou, javorovou alejí, lavičkami a dětskými hřišti. V lokalitě jsou k dispozici jak byty připravené k nastěhování, tak rozestavěné jednotky, ve kterých mají klienti možnost zvolit vnitřní provedení dle svých představ. Hned u bytových domů je autobusová zastávka, odkud přímé autobusy jezdí ke stanicím metra C Háje, metra A Skalka a metra B Vysočanská. Do centra je však nejrychlejší jet vlakem. Jeho zastávka se nachází jen zhruba 7 minut chůze od lokality. Vlak jede do centra na Hlavní nádraží a cesta trvá jen 17 minut. Veškerá občanská vybavenost – školy, školky, zdravotnická zařízení, obchody a sportoviště - je přímo v Horních Měcholupech. Místo pro odpočinek a relaxaci nabízí nedaleká Hostivařská přehrada s okolním rozsáhlým lesoparkem a golfové hřiště.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:


 

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist