Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_16010

Business: Domlouvejte spolupráce na rychlém networkingu

Nacházet zajímavé kontakty je v podnikání asi nejdůležitějším bodem, díky kterému se vaše společnost může ubírat k stále lepším výsledkům a spolupracím. Jenže tak, jak se mění forma obchodování, mění se i způsob nalézání nových obchodních kontaktů. Už dávno jsou pryč doby různých obchodních fór, telefonátů, veletrhů a výstav. Své by nám o tom mohli vyprávět například marketingoví manažeři automobilek, kteří pozorují na vlastní kůži upadající zájem o některé výstavy automobilů v celosvětovém měřítku. Doba se totiž zrychluje a nikdo nechce ztrácet zbytečně svůj drahocenný čas. Proto úspěchy slaví takzvané „zrychlené formy komunikace“. U zmíněných automobilek jsou to streamy v podobě představení nových modelů, novinek a různých důležitých oznámení. V businessu je to pak rychlá komunikace spojená s příjemným prostředím, dobrým jídlem a pitím. A právě těchto pravidel se drží i rychlý networking.

Rychlý networking jako moderní forma obchodní komunikace

Rychlý networking se inspiroval podobou nové formy seznamování, takzvaných „rychlých rande“, kde se sejde vybraná cílová skupina lidí v předem daném věkovém složení, za účelem seznámení se mezi sebou. Všichni pak postupně na sebe mají dostačující tři minuty, kde si sdělí ty nejzákladnější informace o tom, jakého partnera hledají. Ti, kteří vůči sobě za tu dobu najdou vzájemné sympatie, pak utvoří „pár“, jenž si na sebe může vyčlenit více času nebo se domluvit na dalším setkání. A přesně na tom samém principu funguje i networking Praha. Jediný rozdíl je, že si nedomlouváte možný vztah, ale následnou spolupráci, která by měla být ku prospěchu obou zúčastněných stran.

Příjemné prostředí, dobrý catering a zajímavé kontakty

Za úspěchem takové akce však stojí ještě několik dalších faktorů, aby to vše dokonale fungovalo. Potřebujete příjemné prostředí, kde se účastníci budou cítit pohodlně a nenuceně. Zajistit zajímavé kontakty z daného oboru, setkání těch, kteří jsou otevřeni novým spolupracím, a to vše ještě okořenit dobrým jídlem, pitím či doplňkovým programem. A přesně to si dal za cíl projekt Net Forest Ondry Bukáčka, jejž zaštiťuje WebMedea services – startup tvořící strategie pro digitální marketing na základě datové analytiky – a pražská luxusní vinárna WineBar.

Vyzkoušejte moderní styl spolupráce i vy

Rychlý networking rozhodně stojí za vyzkoušení. Uvidíte, že tento moderní styl navazování obchodních kontaktů a spoluprací má před sebou ještě velkou budoucnost. Sami na vlastní kůži se lehce přesvědčíte, že takto investované a vcelku malé finanční prostředky se vám velmi brzy z nasbíraných kontaktů vrátí. ¨

Nejbližší termín další akce Net Forest je už 15. listopadu 2018.

Pod článkem naleznete ještě ukázkové video, jak to na takovém rychlém networkingu vypadá.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist