Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_19468

Business: Domlouvejte spolupráce na rychlém networkingu

Nacházet zajímavé kontakty je v podnikání asi nejdůležitějším bodem, díky kterému se vaše společnost může ubírat k stále lepším výsledkům a spolupracím. Jenže tak, jak se mění forma obchodování, mění se i způsob nalézání nových obchodních kontaktů. Už dávno jsou pryč doby různých obchodních fór, telefonátů, veletrhů a výstav. Své by nám o tom mohli vyprávět například marketingoví manažeři automobilek, kteří pozorují na vlastní kůži upadající zájem o některé výstavy automobilů v celosvětovém měřítku. Doba se totiž zrychluje a nikdo nechce ztrácet zbytečně svůj drahocenný čas. Proto úspěchy slaví takzvané „zrychlené formy komunikace“. U zmíněných automobilek jsou to streamy v podobě představení nových modelů, novinek a různých důležitých oznámení. V businessu je to pak rychlá komunikace spojená s příjemným prostředím, dobrým jídlem a pitím. A právě těchto pravidel se drží i rychlý networking.

Rychlý networking jako moderní forma obchodní komunikace

Rychlý networking se inspiroval podobou nové formy seznamování, takzvaných „rychlých rande“, kde se sejde vybraná cílová skupina lidí v předem daném věkovém složení, za účelem seznámení se mezi sebou. Všichni pak postupně na sebe mají dostačující tři minuty, kde si sdělí ty nejzákladnější informace o tom, jakého partnera hledají. Ti, kteří vůči sobě za tu dobu najdou vzájemné sympatie, pak utvoří „pár“, jenž si na sebe může vyčlenit více času nebo se domluvit na dalším setkání. A přesně na tom samém principu funguje i networking Praha. Jediný rozdíl je, že si nedomlouváte možný vztah, ale následnou spolupráci, která by měla být ku prospěchu obou zúčastněných stran.

Příjemné prostředí, dobrý catering a zajímavé kontakty

Za úspěchem takové akce však stojí ještě několik dalších faktorů, aby to vše dokonale fungovalo. Potřebujete příjemné prostředí, kde se účastníci budou cítit pohodlně a nenuceně. Zajistit zajímavé kontakty z daného oboru, setkání těch, kteří jsou otevřeni novým spolupracím, a to vše ještě okořenit dobrým jídlem, pitím či doplňkovým programem. A přesně to si dal za cíl projekt Net Forest Ondry Bukáčka, jejž zaštiťuje WebMedea services – startup tvořící strategie pro digitální marketing na základě datové analytiky – a pražská luxusní vinárna WineBar.

Vyzkoušejte moderní styl spolupráce i vy

Rychlý networking rozhodně stojí za vyzkoušení. Uvidíte, že tento moderní styl navazování obchodních kontaktů a spoluprací má před sebou ještě velkou budoucnost. Sami na vlastní kůži se lehce přesvědčíte, že takto investované a vcelku malé finanční prostředky se vám velmi brzy z nasbíraných kontaktů vrátí. ¨

Nejbližší termín další akce Net Forest je už 15. listopadu 2018.

Pod článkem naleznete ještě ukázkové video, jak to na takovém rychlém networkingu vypadá.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partner portálu:


 

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist