Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_19468

Amazfit GTR 2e: Elegantní pomocník do práce i na sport

V dnešní době, kdy už velká část hodinek neslouží jen jako ukazatel času, je důležité vybrat si takový model, který bude skvělým společníkem na všechny každodenní aktivity. Jestli hledáte eleganci, styl a nepřeberné množství funkcí, pak budete nadšení z hodinek Amazfit GTR 2e.

Do práce i do posilovny

Je zde patrný velký důraz na vzhled, nejsou tedy klasickými sportovními hodinkami, ale jedná se o model, se kterým se rozhodně nikdo nebude bát jít na schůzku. Jsou kulatého tvaru a nijak nekřičí, že se jedná o chytrého pomocníka, který v sobě skrývá jak sportovní funkce, tak ty, které pomohou při běžném fungování. Mezi ně patří například sledování nadcházejících událostí, budík, offline hlasový asistent nebo always-on displej, který zobrazuje čas i v okamžiku, kdy hodinky nejsou aktivní. Uživatelé mají také na výběr více než 40 ciferníků a konkrétní vzhled si tedy může nastavit každý uživatel sám.

Na souši i ve vodě

Velkým pomocníkem budou hodinky i při sportovních výkonech. Disponují více než 90 předdefinovanými sportovními režimy a funkcí inteligentního rozpoznání sportu, přičemž po skončení sportovního výkonu vypracují analytickou zprávu, podle níž je následně možné aktualizovat cvičební plán. Hodinky si skvěle poradí i při plavání a potápění, jsou voděodolné až do 50 metrů hloubky.

Kontrola zdravotního stavu

Hodinky GTR 2e dokážou monitorovat i zdravotní stav uživatele. Dokáží změřit saturaci kyslíku v krvi, úroveň stresu, spánku a disponují i komplexním systémem hodnocení zdraví - číslem PAI™. To vyjadřuje osobní zhodnocení zdravotního stavu, přičemž je vědecky dokázáno, že udržení čísla PAI™ nad hodnotou 100 poskytuje ochranu před srdečními chorobami.

Kromě výše uvedeného výčtu je jejich další předností i výdrž baterie. Výrobce uvádí, že na jedno nabití vydrží až 24 dní, při využívání všech funkcí a skvělého potenciálu hodinek to však je o něco méně. Stále je to ale skvělý výkon, hodinky navíc nejsou vůbec drahé.

Tento model lze totiž v současné době sehnat za 3 090 Kč.Zdroj foto: Amazfit.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partner portálu:


 

    

Partneři portálu:


 

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist