Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

8 tipů jak vybrat realitní kancelář

Nemovitosti jsou v dnešní době vítanou investicí. Pokud patříte mezi ty šťastlivce, kteří mají nějakou tu nemovitost ve svém vlastnictví, a máte v plánu se pustit do jejího prodeje, jistě se vám budou hodit následující informace. Pomohou vám ujasnit si představu o tom, co vše prodej reality obnáší a co vše bude zahrnovat vaše spolupráce s realitní kanceláří.

1) Správný realitní makléř vám pomůže se sestavením inzerátu pro prodej domu, poradí vám, jaké údaje zmínit, jaké vyzdvihnout a jaké napsat informačně tak, aby kupujícího přiměly doptat se víc a zajímat se o prodávanou nemovitost.

2) Komunikace s realitním makléřem by měla být příjemná a měli byste si z ní odnést cenné informace. Rozhodně si hledejte realitní kancelář podle toho, jak na vás daný člověk, se kterým byste měli během prodeje úzce spolupracovat, působí.

3) Vybírejte si profesionály, kteří vědí, na co se při prodeji domu nebo bytu soustředit. Ptejte se na podrobnosti a informace ohledně nemovitostí, abyste si ověřili, zda jednáte s  člověkem, který má přehled a na trhu s nemovitostmi se opravdu orientuje.

4) Dbejte na přátelský přístup a nebojte se makléři svěřit své obavy, plynoucí z prodeje domu. Nechte si poradit a odhad ceny nemovitosti nechte také na profesionální realitní kanceláři. Jen tak svůj dům prodáte za dobrou cenu.

5) Realitní makléř je skvělým obchodníkem a měl by umět jednat s potencionálními zájemci o nemovitost. Můžete se tak na něj spolehnout i při prohlídkách domu, kdy bude schopný zodpovědět veškeré všetečné otázky zájemců o nemovitost.

6) Velkou výhodou je komplexní nabídka služeb. Vybírejte realitní kancelář tak, abyste různé úkony nemuseli řešit s různými odborníky, v ideálním případě vám realitní makléř zařídí vše potřebné.

7) Dobrého realitního makléře poznáte také podle vystupování a sympatického a profesionálního jednání. Člověk většinou dá na první dojem, zda se mu osoba, se kterou jedná, líbí, zjistí zhruba do 5 vteřin. Vzhled není všechno, ale upravený zevnějšek u obchodního zástupce nebo realitního makléře je opravdu důležitý.

8) Správný makléř ve vás dokáže vzbudit důvěru a ukáže vám možnosti, jak prodat nemovitost za odpovídající cenu. Poradí vám s dokumenty, pomůže sepsat smlouvu a může vyřešit i financování domu.

Vybírejte si kvalitní realitní kancelář a profesionály, pro které je práce zároveň koníčkem a prodej domu nebo bytu pro vás bude příjemnou a rychlou záležitostí.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist