Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Zlepšete své prezentační dovednosti, AV technika vám pomůže

Jsou součástí Vaší práce i různé prezentace, kdy musíte před klienty mluvit o různých tématech, prezentovat svoje produkty, plány nebo cokoli, přičemž je třeba použít i audiovizuální techniku? Jestliže ano, máme pro vás pár tipů a rad, jak prezentace udělat ještě lepší a zajímavější.

Příprava na prezentaci – tipy jak na dobrou prezentaci

Na začátek jsme vybrali několik základních rad, kterými je dobré se před samotnou prezentací řídit.

Pokud je budete dodržovat, máte z půlky vyhráno:

-        nepodceňte důkladnou a pečlivou přípravu

-        udělejte si nejdříve osnovu a naplánujte si prezentaci tak, aby byla logická a dávala smysl

-        snažte se posluchače zaujmout, aby se ani chvilku nenudili a po celou dobu se soustředili na to, co jim prezentujete

-        zbytečně nešetřete slajdy – lepší je mít jich hodně s jednou nebo max. několika větami než použít jen pár slajdů se zbytečně dlouhým textem, který si pak stejně skoro nikdo nepřečte

-        soustřeďte se i sami na sebe – zásadní roli hraje i to, jak na posluchače působíte, jak pracujete se svým hlasem, jak se pohybujete apod.

Na AV techniku se můžete spolehnout

Dnes už naštěstí žijeme v době, kdy je technika nedílnou součástí našich životů a stejně jako se rychle vyvíjejí mobilní telefony, televize nebo počítače, tak se mění i audiovizuální technika. Na kvalitní AV techniku se můžete 100% spolehnout, zvláště, pokud je od profesionální firmy, jež se v tomto oboru dobře vyzná a dokáže pro vás vybrat optimální řešení.

Proč chtít pro prezentace audiovizuální techniku?

Prezentační technika výrazně vylepšuje celkový dojem z prezentace a díky ní je akce mnohem zajímavější, pestřejší a zábavnější než klasická obyčejná přednáška. Díky AV technice můžete posluchačům ukázat konkrétní příklady toho o čem mluvíte, zásadní myšlenky zdůraznit pomocí slajdů a celkově udělat z obyčejné přednášky zážitek. Nezapomeňte ale na to, že ani ta nejdokonalejší technika nepomůže, pokud se na prezentaci nepřipravíte a nebude obsahově zajímavá a atraktivní.

Využijte pomoc s výběrem a instalací

Zvláště pokud jde o velké firmy nebo o prezentace pro větší počet lidí, vyplatí se vám využít služeb specializované firmy, jež pro vás zajistí prodej, pronájem, instalaci, revize a servis audiovizuální techniky. K těm nejlepším, které můžeme doporučit, patří společnost C-servis, jež má v oboru velmi bohaté zkušenosti a zajistí pro Vás vše potřebné, ať už jde o menší firemní prezentaci nebo naopak o velkou akci, jíž se zúčastní mnoho lidí. Pracovníci této společnosti vám rádi pomohou vybrat vhodné vybavení a postarají se i o jeho instalaci.

Kvalitní servis zajistí dlouhotrvající životnost techniky

U prezentační techniky, která se používá pravidelně, je třeba myslet i na její servis, případně pravidelné revize. Specialisté z firmy C-servis se postarají o to, aby byla vaše audiovizuální technika vždy funkční a splňovala vaše požadavky. Na C-servis se navíc můžete obrátit i v případě zájmu o jiné služby, jako jsou např. velkoplošné projekce, osvětlení a ozvučení akce, kamerové záznamy nebo kompletní technické zajištění akce. Více podrobností naleznete na webové stránce http://www.c-servis.cz/.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist