Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Žertovné dárky ze sexshopu na erotickou párty

Pokud si myslíte, že při sexu musí jít všechny žerty stranou, pak se pletete. K milování humor patří. Samozřejmě je potřeba znát také jeho hranice. Svůj protějšek znáte nejlépe vy sami a víte, co snese. Žertovné předměty však neodmyslitelně patří i k oblasti erotickým pomůcek. Některé z nich se dokonce hodí jako vtipný dárek pro přátele, rodinné příslušníky či spolupracovníky. Je jen na vás, jak daleko s humorem zajdete. Pár osvědčených tipů se ale jistě hodit bude.

Zahrajte si erotickou hru v páru nebo kolektivu

Některé žertovné erotické hračky mohou osvěžit stereotyp milostného vztahu. Patří mezi ně například stolní hry, jejichž desková podoba je upravená pro sexuální příležitost. Sexshop nabízí i kolektivní varianty, jejichž pravidla jsou uzpůsobena většímu počtu hráčů. Hodí se pro divoké večírky s velmi dobrými přáteli, kteří rozumí zábavě. Vtipná jsou i lízátka v intimních motivech, které slouží zároveň i jako erotické pomůcky. Vyzkoušejte červené lízátko Vagina nebo Penis. Partneři si na nich můžou vzájemně ukazovat, co je při orálním sexu vzrušuje.

Nejoblíbenější jsou dárky, které vibrují

Při těchto hrách se prohlubuje pouto mezi partnery a zesiluje vzájemná důvěra. Objevovat hranice můžete i s vibračními hračkami. Klasický vibrátor má určitý důvěrně známý tvar, ale vibrovat mohou i na první pohled neškodné hračky. Co byste pověděli například na vibrační kachničku do vany nebo elektrický zubní kartáček, kterým si však zuby určitě nevyčistíte. Erotické pomůcky si našly místo dokonce i v kuchyni. Forma na vajíčka ve tvaru penisu nebo formičky na led s erotickými motivy pobaví a skvěle se hodí pro lechtivější párty. Zaujmout můžou také brčka ve tvarech penisu.

Víte, jak na žertovný sex? S humorem!

K rozlučce se svobodou humor a erotická atmosféra rozhodně patří. Pokud plánujete dobrému příteli či kamarádce nachystat nezapomenutelný večírek před svatbou, můžete pro zábavu pořídit několik nafukovacích balónků a objednat striptéra. Jako dárek můžete věnovat budoucí nevěstě či ženichovi jakoukoliv erotickou pomůcku, kterou ocení více než kuchyňský spotřebič. Způsobů, jak na žhavý sex, je celá řada. Proč by však nemohl být sex pro jednou také trochu žertovný? Možností existuje spousta a byla by škoda je nevyužít.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist