Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Žádná kreditka, ale rychlá půjčka!

Potřebujete narychlo peníze? Možná právě pro vás je vhodný produkt rychlá půjčka! Oč se jedná?

Říká se tomu zákon schválnosti. Je pár dní před výplatou a vám se zrovna rozbije lednička. A klient se opozdil s platbou. Prý ji pošle do týdne. Vy ale tak dlouho čekat nemůžete. Trn z paty vám vytrhne produkt s názvem rychlá půjčka.

Peníze do několika minut

Její předností je především to, že peníze dostanete prakticky obratem, tedy v řádu několika minut. Nezdržujete se vyplňování sáhodlouhých formulářů, jehož autoři se vám chtějí dostat doslova pod kůži. Společnost Cool Credit, jež je poskytovatelem půjčky, od vás vyžaduje pouze základní osobní údaje potřebné k identifikaci vaší osoby.

O půjčku zažádáte online

Další předností rychlé půjčky je skutečnost, že o ní bez potíží zažádáte online. Jste ušetřeni návštěvy bankovní pobočky a čekání ve frontách. I to proces získání peněz urychluje. Stejně jako samotné odsouhlasení půjčky. To má totiž na svých bedrech počítač.

Bankovní úředník? Ne, počítač

Ano, s nikým osobně nejednáte. S žádným bankovním úředníkem, jenž by vás provrtával od hlavy až k patě. Veškeré vámi zadané údaje vyhodnocuje počítač. A to mu nezabere dobu delší než několika sekund. Bankovní úředníci by museli hodně zrychlit, aby se mu vyrovnali.

Podmínky půjčky

Samozřejmě, že každá půjčka má své podmínky, není možné peníze rozdávat na potkání. Podmínky společnosti Cool Credit jsou ovšem tak minimalizované, že na ně dosáhne téměř každý. Obavy, že na půjčku nedosáhnete, rozhodně nejsou na místě. Ale vy sami pečlivě zvažte, zda budete moci vypůjčené peníze vrátit. Jinak byste se mohli dostat do potíží.

Internet a mobilní telefon

Sečteno podtrženo, k získání rychlé půjčky vlastně potřebujete jen připojení k internetu a mobilní telefon, na který vám po vyplnění základních údajů bude zaslán speciální autorizační kód, jež je mimo jiné zárukou, že skutečně půjčku žádáte pro sebe, a nejedná se třeba o nejapný žert na účet kamaráda. Kód poté zadáte do systému a v ten okamžik se peníze vydají na cestu.

Jak to probíhá?

Opravdu jednoduše. Otevřete stránky společnosti a klikněte na odkaz chci půjčku. Ještě před tím si můžete na hlavní stránce otestovat, jakou konkrétní podobu vaše půjčka bude mít. Do horní posuvné lišty zadejte částku, jíž potřebujete a do spodní počet dní, které potřebujete na její splacení.

Dopředu víte, kolik za půjčku zaplatíte

Napoprvé si můžete půjčit až 8 tisíc. Poté, co půjčku řádné splatíte, můžete zažádat o částku vyšší až do maximální výše 20 000 Kč. Tímto způsobem si společnosti zjišťuje bonitu klienta. Chytré, že? Předem navíc vidíte, o kolik půjčku přeplatíte. 8 tisíc korun vás například bude stát 2600 korun. Ve výsledku tedy zaplatíte 10600 (k přesně stanoveném datu splatnosti).

Možnosti prodloužení splátkového kalendáře

Samozřejmě, že je ve vašem zájmu, abyste půjčku splatili ke dni splatnosti. Ale svět se nezboří, když se o pár dní opozdíte. Splátkový kalendář je vždy možné si prodloužit, aniž byste byli sankciováni nesmyslně vysokými pokutami. V tomto případě se nevyplácí dělat mrtvého brouka, ale komunikovat s poskytovatelem. Pokud jste tomu nakloněni, vždy se najde nějaké řešení.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist