Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Vánoční dárky z ciziny s poštovným za hubičku

Kdo shání originální vánoční dárky, měl by trochu rozšířit okruh svého zájmu i mimo hranice ČR. Češi si rádi objednávají zboží zejména z Německa nebo Anglie. Spoustu výrobků mají v zahraničí kvalitnějších, navíc je větší šance tam sehnat něco originálního. A ne, nemusíte si dělat výlet do Londýna, abyste mohli své drahé polovičce nakoupit kousky z nejnovější módní kolekce M&S.

V dnešní době není nic jednoduššího než si dárky vybrat online. Přesně tento postup lze uplatnit také na nákupy v cizině – stačí si otevřít stránky zahraničních e-shopů. Některé zasílají i do ČR, při pohledu na ceny dopravného však nabydete dojmu, že objednávat něco takového se absolutně nevyplatí. Jenže ono jde všechno vymyslet mnohem lépe.

Objednejte na zahraniční adresu a pak si nechte zásilku přeposlat

Řešením je tzv. přeposílání zásilek. Specializuje se na něj spousta firem, mezi těmi známějšími například Tiptrans. Ten nabízí virtuální adresy v Číně, Hong Kongu, Anglii a Německu. A právě nákupy v Německu a v Anglii jsou z hlediska vánočních dárků zajímavé.

Vše funguje asi následujícím způsobem: Zboží necháte poslat na německou, resp. anglickou adresu, Tiptrans jej tam převezme a zajistí přeposlání do ČR. Řešit se tím dají nejen nákupy z e-shopů, které do ČR vůbec neposílají. I u těch, co vám do Česka balík zašlou, je často levnější poslat si ho na zahraniční adresu a nechat přeposlat. A to ani nemluvíme o nákupech z více zahraničních e-shopů. Všechny balíky si necháte doručit na virtuální adresu, dopravce vám je pak vyzvedne a přepošle najednou. Poštovné ze zahraničí tím pádem platíte jen jednou.

Kolik taková legrace stojí?

Pochopitelně se vám nákupy v Anglii ani Německu nevyplatí, jestliže se chystáte objednat odtamtud jednu drobnost. Můžete ale vybrat dárky pro více svých blízkých a objednat větší balík věcí. Pak jde o výhodnou variantu. Jestli vás zajímají konkrétní ceny, podívejte se na ně u Tiptrans. Například balík z Anglie o hmotnosti 20 kg vás vyjde na cca 600 Kč. K tomu si přečtěte 5 dolarů za přeposlání a samozřejmě částku, kterou musíte dát e-shopu za doručení na zahraniční adresu. Podobně si lze nechat spočítat i cenu za balík z Německa o hmotnosti 20 kg.

Kde vánoční dárky nakupovat?

Už jsme si prozradili, že nejlépe v Anglii či Německu. Jestli vás zajímají konkrétní obchody, podívejte se na stránku Tiptrans o nákupech v Německu. E-shopy jako Amazon, Ebay, Otto, Quelle či Bonprix vám nejspíš něco říkají. Nebojte se ale podívat i na ty neznámé, budete příjemně překvapeni.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz  www.menhouse.cz  www.luxuryhouse.cz  www.househouse.cz 

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.hotelhouse.cz

 www.kidshouse.cz www.bookhouse.cz www.nicemagazine.cz www.golfmagazine.cz  

  www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz  www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz  

TOPlist