Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Už žádné drahé pronájmy skladovacích prostor!

Tíží vás nedostačující skladovací prostory? Sháníte mobilní přístřešek na auto, kolo, dřevo nebo zahradní náčiní? Vše a mnohem víc pojmou sofistikované montované skladové kontejnery. Oč se jedná?

Chytré řešení mnoha problémů nese název montovaný skladový kontejner, ať již s dvoukřídlými či jednokřídlými dveřmi. Jedná se o inovovaný a nadmíru sofistikovaný plechový kontejner, do nějž bezpečně uložíte všechno, co nechcete mít na očích, ale zároveň to potřebujte mít po ruce. Nebo u domu. Tomu v žádném případě neudělá ostudu. Kontejner totiž na první pohled zaujme moderním designem.

Prostorný sklad

Záleží jen na vás, jak skladovací kontejnery využijete. Instalujete-li do nich patřičné regálové systémy, jež umožní maximálně využít jejich prostor, máte hned k dispozici prostorný sklad. A vedle můžete hned postavit další. Tyto kontejnery jsou totiž maximálně mobilní. Snadno je přemístíte, ale i složíte na sebe či vedle sebe.

Vybavení kontejnerů

Je také jen na vás, čím svůj kontejner vybavíte. Rádi byste kontejner s dostatečným množstvím denního světla? Jeho zdrojem mohou být okna na boční či zadní straně kontejneru, nebo střecha s průsvitným pruhem. Dostatečný přísun vzduchu pak zajišťují speciální ventilační mřížky.

Podlaha dřevěná, nebo ocelová?

Obáváte se vykradení? Vybavte svůj kontejner bezpečnostní závorou a zloději nebudou mít šanci. A co podlaha? Bude vám vyhovovat dřevěná, nebo byste raději ocelovou? Problémem není ani podlaha s tzv. záchytnou vanou. Řešit nemusíte ani nájezd do kontejneru, jež zase maximálně usnadní nájezdová rampa.

Snadná montáž

Rychlá a jednoduchá je i montáž kontejneru. Nejenže ji zvládnete svépomocí (ideálně ve dvou), ale především nevyžaduje žádné náročné stavební přípravy. A stejně rychle, jako ho složíte, jej i rozložíte.

Objednávejte na kovobel.cz

Velmi kvalitní plechové kontejnery pocházejí z výrobní dílny družstva Kovobel (www.kovobel.cz) s historií výroby sahající až do šedesátých let minulého století. Před dvěma lety společnost oslavila padesátileté působení na trhu, což je tou nejlepší zárukou kvality, nemyslíte?

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist