Připravujeme

Obsah:

LEDEN / ÚNOR 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Tipy na letošní vánoční dárky

Vánoce jsou už skoro za dveřmi, a vy se pomalu začínáte děsit, co že budete letos blízkým opět vybírat…? Ano, tento „problém“ řeší hodně lidí každý rok. Na dárku k Vánocům ale opravdu dost záleží. Nikdo totiž nechce dostávat ty „klasické prezenty“, co jsme měli pod stromečkem každý rok od našich rodičů nebo prarodičů. Od ponožek a rukavic přes kulichy a pyžama až po oblečení, které utrpělo styl, že byste si je nikdy dobrovolně neoblékli. I takové vzpomínky v nás přetrvávají z „dob dávno minulých“. Proto jsme si pro vás připravili praktické tipy na vánoční dárky pro letošní rok.

Dárky, které jsou opravdu trendy

Existují samozřejmě dárky, se kterými nemůžete nikdy šlápnout vedle. Věci, které vždy vykouzlí úsměv na tváři, udělají druhého šťastným, a navíc jsou velmi praktické. Řeč je o elektrických spotřebičích. A je jedno, jestli malých, nebo velkých rozměrů.

Tady máte dle posledního průzkumu seznam dárků, které by nejvíce z vás chtělo najít letos pod stromečkem. Na předních pozicích se umístila spotřební elektronika v podobě smartphonů, notebooků, tabletů, televizorů a dalších drobností, jakými jsou sluchátka, chytré hodinky, reproduktory a spousty dalších podobných věciček. Hned po těchto zařízeních následovaly praktické spotřebiče především do kuchyně. Mezi nejoblíbenějšími jsou různé mixéry, odšťavňovače, kuchyňské roboty či kávovary.

 
Oblíbenou kategorií, která se v průzkumu objevila na dalším místě v pořadí zájmu, byla „pečující elektronika“, která se ovšem lišila podle pohlaví zájemce. Muži si přáli nejvíce holicí strojky, zastřihovače a elektrické zubní kartáčky. U žen pak vévodily depilátory, kulmy, fény a moderní vysavače.
 

Vybírejte produkty známých a ověřených značek

Teď, když už jsme vám poradili inspiraci na dárky pro vaše blízké k letošním Vánocům, bychom rádi zmínili také to, že je velice rozumné vybírat ze spotřebičů ověřených a známých značek, u kterých máte jistotu kvality a prvotřídního servisu. Hledáte-li další inspiraci, pak neváhejte a podívejte se i na následující odkaz, kde naleznete tipy na vánoční dárky pro ženy.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist