Připravujeme

Obsah:

LEDEN / ÚNOR 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Tip na dárek: Živé květiny

Každý správný muž – gentleman, by si měl alespoň jednou měsíčně vzpomenout na svoji přítelkyni, manželku, maminku či blízkou kamarádku. Pro ženy je totiž velmi příjemné, když na ně myslíme nejen na jejich narozeniny a svátky. Pokud opravdu cítíte, že máte „vedle sebe“ v životě tu pravou, je dobré jí to připomínat, aby se i ona po vašem boku cítila výjimečně. Nechcete-li jí zrovna posílat diamantové prsteny či zlaté náramky, pak nejlepším dárkem od srdce je živá květina.

Květiny jako ideálněí dárek

Květiny jsou často opomíjeny, a přitom se jako dárek hodí takřka ke všemu. Je to ideální doplněk jakékoliv kombinace dárků pro téměř všechny příležitosti. Pokud se nejedná o výročí, narozeniny, či svátek, může být dárkem jen samostatná květina.

Květinové krabice jako trend

V posledních letech jsou velkým trendem květinové krabice. Jejich nezaměnitelná image je tak silná, že neexistuje snad nikdo, kdo by se při samotném doručení nerozplýval nadšením. Výhoda „dárkových krabic“ je v tom, že se v nich dají tvořit různé zajímavé kombinace. Třeba nejžádanější jsou květiny a bonbóny. Oblíbená varianta je i s dárkem, nebo se často používají jako vhodná součást pozvánek na významnější společenské akce. Krabice jsou k dispozici v nejrůznějších tvarech a s libovolnými nápisy, které ještě více podtrhnou osobitost dárku. Seženete tak třeba i květiny v krabici Miluji Tě.

Kde sehnat ty nejkrásnější

Chcete-li dát svým nejbližším to nejlepší? Pak zvolte značku Frutiko, kde mají opravdu výjimečné dárky, které jinde neseženete. Čerstvé květiny si nechávají dovážet z Holandska. V dárkových krabicích mají nádherné kombinace růží s bonbóny Rafaello a Ferrero. Na portálu www.frutiko.cz můžete objednat i jejich typické ovocné, čokoládové nebo dortové kytice a originální dárky. Navíc si vybrané zboží můžete nechat doručit po celé České republice. Tak udělejte radost svým blízkým ještě dnes.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist