Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Technika na stavbu: Bednění a fasádní lešení

Stavíte nebo rekonstruujete dům, bytovku či chalupu? Pokud ano, rozhodně se neobejdete bez kvalitní techniky. Díky technickým vymoženostem se dá ušetřit spousty času i namáhavé práce. Usnadní se různá složitá řešení, ať už se jedná o jakýkoliv stavařský, či jiný obor. Pokrok v technických oborech šetří i spousty jindy zbytečně vynaložených financí. Platí to zejména právě o stavebních činnostech. Pojďme se podívat na zařízení, bez kterých se dnes žádná rekonstrukce ani stavba neobejde.

Kvalitní lešení je základ stavby

Chcete-li stavět nebo rekonstruovat moderně a systematicky, pak se vaše stavba neobejde bez kvalitního lešení. To zaručí dostatek vyvýšené či snížené plochy pro stavební dělníky, kteří díky němu mají snadno dostupná místa realizace svých prací. Ať už se jedná o výstavbu základů domu, montáž oken, zdění či úpravy fasády. Při použití správného lešení je práce o dost jednodušší a hlavně bezpečnější. Navíc na lešení může pracovat zároveň více lidí, kteří i tak mají dostatek pracovního komfortu.

Výhodnější je si lešení pouze zapůjčit

Stavba je vždy velmi nákladná záležitost, a tak abyste v rámci ní ušetřili, je výhodnější si některou techniku pouze zapůjčit. Do této kategorie patří právě i fasádní lešení, jehož pořizovací cena je poměrně vysoká. Navíc musí být respektována přísná bezpečnostní pravidla a normy, a proto nemůžete použít lešení jen tak ledajaké. A tak je pronájem lešení o dost výhodnějším řešením.

Důležitou součástí stavby je i bednění

Další důležitou technickou pomůckou ve stavebnictví je stěnové bednění, jež má široké možnosti použití. Můžete ho využít na stavbu základů, stěn i pilířů. Bednění se využívá často při moderních stavbách a rekonstrukcích.

Obracejte se na profesionály

Veškerou stavební techniku si pořizujte nebo půjčujte jen od prověřených profesionálů. Jedním z renomovaných dodavatelů je i společnost SCASERV a.s., která v rámci České republiky zajišťuje pronájem a prodej lešení, bednění a dalších komponent na stavby.

Více informací naleznete na www.scaserv.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist