Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Tažné zařízení jako velká výhoda pro vaše auto

Automobil je dokonalým vynálezem, který nám od svého vzniku ušetřil nejen spousty práce a času, ale i nabídl doslova neomezené možnosti na poli cestování. V současnosti patří jeho vlastnictví i k určité image a v rámci značek a modelů dokonce vypovídá i o společenském postavení. A i když se nám jejich kvalita doslova mění před očima a nově nastupuje trend převážně elektromobility, klasické auto zatím zůstává nepřekonaným vynálezem, který používají masy lidí na celém světě.

Automobil sám o sobě ale zůstává – i přes různou image, kterou poskytuje – dál hlavně pomocníkem, jenž nám usnadňuje spousty věcí v průběhu našich životů. Nejčastěji ho používáme na přepravu sebe a věcí tam, kam jen aktuálně potřebujeme. Ale má to i své limity, a ty spočívají především ve velikosti vlastněného modelu. Od té se odvíjí naše prostorové možnosti. A i když si můžeme sklopením sedaček prostor zvětšit na maximum, auto jako celek nafouknout více neumíme. Proto se nám může hodit nechat si na auto přidělat tažné zařízení, díky kterému zvládneme s vozem odvézt o mnoho více věcí.

Tažné zařízení

Zapřáhněte za auto vozík, návěs, nebo rovnou obytný přívěs

Tažné zařízení je v pořadí dalším dokonalým vynálezem, které vám ještě více rozšíří možnosti v používání automobilu. Právě díky němu můžete za vůz zapřáhnout další mobilní zařízení, která vám usnadní manipulaci s většími předměty. Od malých vozíků, větších návěsů a nosičů kol až po obytný přívěs. S tažným zařízením budou vaše možnosti opravdu veliké. Tažné zařízení dodá automobilu zkrátka nové přepravní možnosti.

Tažné zařízení Rameder

Jaké tažné zařízení si vybrat?

I u tažných zřízení máte několik možností výběru. Zvolit můžete buď odnímatelné, nebo rovnou pevné tažné zařízení. Každé má své výhody i nevýhody, záležet bude na typu vozu a následném užívání. Různé typy se také liší dle modelu vozu a elektrických přípojek. Proto je dobré si vybírat a nechávat montovat tažná zařízení u profesionálů, kteří vám rádi poradí s jejich výběrem a následnou montáží.

Tažné zařízení

Opravdový profesionál na tažná zařízení

Právě takovým profesionálem na českém trhu je společnost RAMEDER, jež nabízí nespočet druhů tažných zařízení a dalších souvisejících doplňků. Přesvědčit se o jejich široké nabídce můžete na www.tazne-rameder.cz.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz  www.menhouse.cz  www.luxuryhouse.cz  www.househouse.cz 

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.hotelhouse.cz

 www.kidshouse.cz www.bookhouse.cz www.nicemagazine.cz www.golfmagazine.cz  

  www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz  www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz  

TOPlist