Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

image_8121

Stylové zahradní domky Herold

Nádherné počasí už vyhnalo nejednoho z nás na zahradu či chatu, kde budeme s přibývajícími letními teplotami trávit čím dál více dnů. Možná je ten pravý čas si okolní prostředí něčím vylepšit. Přinášíme několik tipů, jak si udělat relaxační prostor ještě dokonalejší, a zpříjemnit tak pobyt na zahradě sobě i rodině. Pořiďte si zahradní domek, dětské hřiště, skluzavku nebo domek na nářadí.

Zahradní domek

Pokud se rozhodnete pro nový zahradní domek, počítejte s tím, že je to trošku zdlouhavější záležitost. Od objednání až po konečnou montáž může uplynout 5 až 7 týdnů. A podle čeho si vybrat ten pravý? Rada je jednoduchá, nejdůležitější je kvalita. Zahradní domek vám musí vydržet a sloužit několik let, a tak je dobré si za něj raději připlatit, než koupit nějakou lacinou náhražku. Hlavní jsou kvalitní a ekologické materiály. Domek si vybírejte jen u prověřených firem s dobrými referencemi.

Dětská hřiště

Pokud máte doma malé děti, tak velkým hitem posledních let jsou dětská hřiště. Je to velmi příjemná zábava, která u dětí udržuje zdravou mysl, a přitom jsou na čerstvém vzduchu. Na trhu existuje spousta možností, od menších až po rozsáhlé dětské sestavy, kde nechybí ani domečky pro děti, lavičky, houpačky a skluzavky. V tomto případě je obzvláště důležitá kvalita: tyto výrobky musí splňovat přísné normy, které si ověříte podle platných certifikátů o bezpečnosti i pro ty nejmenší.

Doporučení na firmu Herold

Naše doporučení směřuje na firmu Herold, která vyrábí luxusní domky, dětská hřiště, domky na nářadí a spousty dalších výrobků z kvalitního dřeva. Vše podle odzkoušených a prověřených postupů. Firma má mezinárodní certifikáty kvality, splňuje bezpečnostní normy a podmínky ekologické výroby. Navíc její výrobky vynikají nenáročnou údržbou a dlouhou životností. Pro tuto společnost hovoří celá řada dobrých referencí. Vybírat můžete z kompletního sortimentu na domky-herold.cz.

Nabídka dětských hřišť, skluzavek a domečků

Kompletní sortiment pro vaše děti od dětských hřišť, trampolín a dětských domečků přes houpačky a skluzavky až po hračky do bytu nabízí e-shop Skluzavky.cz.

 NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist