Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Styling vlasů u mužů nepodceňujte

Ty tam jsou doby, kdy pánové docházeli do holičství s představou nutného zla. Muži dnes o své účesy pečují mnohonásobně více, o tom svědčí stále rostoucí sítě různých barbershopů. Co patří do každé výbavy gentlemana?

Dbejte na čistotu i styling

Jakýkoli barbershop je dnes výhodným byznysem. Proč předčil klasické holičství? V druhém jmenovaném salonu se vám postarali pouze o střih, pokud jste nezažádali o nic jiného. V barbershopu se ovšem počítá se servisem na úrovni. K dokonalému střihu patří i perfektní úprava vousů, trendový styling je nezbytností, dočkáte se i experimentů v podobě opalování chloupků u uší, nechybí šálek kávy nebo ještě lépe whiskey. Návštěva barbeshopu patří k zážitkům, které si má klient užít. A i zde naučili muže dbát více o svůj zevnějšek.

Pánská kosmetika na vlasy

Vlasy nebo účes mužů se nezdá být tak kreativním prostorem pro fantazii jako kštice u žen. Pravda, dlouhé vlasy jsou náročné na úpravu, ovšem i kratší mohou být neposedné a vyžadují perfektní zafixování. Nebavíme se o střihu tzv. na trojku, čili tři milimetry. Zde opravdu není tolik práce se stylingem. Ale například dnes tolik populární účes delších vlasů a patky spolu s vyholenými bočními stranami. Delší vlasy je potřeba zafixovat, styling musí být perfektní. Zde se rozehrává prostor pro využití pánské kosmetiky. Gel, lak či pomáda patří mezi nezbytnosti mužské kosmetické skříňky. Čtete to, pánové, vy, kteří máte pocit, že to je spíš téma pro přehnané módemany? Pohled na vzhled mužů se mění a i úspěšní pánové už mnohdy vypadají, jako by sešli z přehlídkového mola. Jejich styl byste proto měli následovat. Gely zkrotí neposedné vlasy. Lak zafixuje účes, třeba i jen zlehka, aby držel. A pomáda vlasy dokonale uhladí. Pánové mohou používat nejen tyto stylingové přípravky, vynikající jsou i pudry na vlasy. Dokonale zmatní mastnější účes a dodají mu lehčí objem.

Pomáda na vlasy pro muže

Pánská kosmetika má dnes jiný zvuk než před mnoha lety. Ostatně důkazem toho je i skutečnost, že existuje kosmetika pro malé chlapce, kteří se mohou rovněž učit základům péče o sebe. Už dávno nefrčí heslo, že „správný chlap má smrdět“. To nevoní nikomu. Ženám, ani potenciálním zaměstnavatelům. Naopak, muž by měl vonět, a když se to nepřežene, vaše okolí to ocení. Kde nakoupit vhodnou kosmetiku?

Inspirujte se ženami. Ty, kterým záleží na vlasech, už dávno upustily od běžných produktů z drogerie. Vybírejte mezi specialisty na pánskou vlasovou kosmetiku, vyhlášená je španělská značka Hey Joe. Právě ta nabízí výše zmíněné komfortní výrobky – pomády v mnoha variacích (klasická, zmatňující, silná, pro děti i v cestovním menším balení). Rovněž si můžete zakoupit pudr určený právě mužům. Péče o pánský vzhled už není něco, za co byste se měli stydět, naopak zanedbání o svrchní schránku je skoro trestuhodné.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist