Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Skladové a roční vozy Škoda Plus a jejich následný servis

Na trhu s ojetými vozy je v současnosti opravdu jejich nepřeberné množství. Valí se na nás spousty aut hlavně od německých sousedů, kde se všichni snaží zbavit takzvaných „nepohodlných“ dieselů, kterých bude, v rámci zpřísňování podmínek na vjezd do měst, obtížné se časem zbavit. Proto už dnes míří do našich autobazarů, aby našly své kupce. Ale nejsou to jen tyto vozy. U prodejců se nachází spousta starších aut nevalné kvality. Taková koupě vám rozhodně velký užitek neudělá, naopak: přidělá ještě více starostí, než jste měli doposud. Abyste nešlápli vedle, je ideální se poohlédnout u autorizovaných dealerů, kteří nabízejí prověřené automobily.

Prověřené vozy v nabídce Škoda Plus

Přesně takové jsou Škoda roční vozy. Tyto „mladé ojetiny“ musí splňovat přesně dané podmínky. Jejich stáří je maximálně 18 měsíců a nájezd nepřesahuje více jak 30 000 km. U koupě takového vozu máte jistotu dobré investice, jež se vám vrátí v podobě dobře fungujícího auta za rozumné peníze. Automobilka na tyto vozy poskytuje záruku 4 až 5 let od prvního uvedení do provozu.

Skladové vozy jsou rozumné řešení za dobrou cenu

Chcete-li nový vůz bez čekání a za dobrou cenu, pak jsou dobrým řešením skladové vozy Škoda. I v tomto případě naleznete veliký výběr aut, se kterými můžete od prodejce rovnou odjet.

Obracejte se pouze na autorizovaný servis

Pro jistotu bezproblémového chodu zakoupeného vozu využívejte pouze autorizovaný servis Škoda. Vyhnete se tak zbytečným nepříjemnostem, jež by mohly být spojeny s používáním neoriginálních dílů nebo s neodborným zásahem při opravách. Kde jinde znají vaše auto lépe než u prodejců, kteří mají speciálně školený personál. V konečné kalkulaci tak můžete ušetřit více, než si myslíte. Navíc v autorizovaných servisech často probíhají akční servisní prohlídky za symbolické ceny.

Kam pro skladové a roční vozy i jejich servis

Naším tipem je autorizovaný dealer Auto Podbabská.

Pro více informací a kontakty navštivte www.autopodbaba.cz.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist