Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Rezidence Churchill – bydlení s dechberoucími výhledy na perly Prahy

Bydlení v hlavním městě nabízí nespočet výhod. I když požadujete dostupnost služeb a minimální dojezdovou vzdálenost do práce, můžete být nablízku přírodě. Luxusní byty Praha v pražských Vinohradech omámí příjemnou atmosférou, dosažitelností divadel, kaváren, klubů, ale také Riegrových sadů, kde lze provozovat různé volnočasové aktivity.

Nové byty v moderním kabátku

Rezidence Churchill je určena pro náročné zájemce, kteří chtějí vlastnit dokonalý domov bez jediné chybičky. Za vše mluví atraktivní adresa Vinohrad. Jakmile se ráno probudíte, o dobrou náladu se postarají impozantní výhledy na Staré město a Hradčany. Na terase si vypijete svůj ranní šálek kávy, v poledne vychutnáte pod slunečníkem oběd a večer zase oblíbený drink. Luxusní byty Praha vznikly pod taktovkou renomovaného architektonického ateliéru AUKETT a jsou k dispozici začátkem roku 2020.

Nadčasová architektura upoutá na první pohled

Jakmile spatříte rezidenci Churchill, oceníte propracované detaily a stylové vybavení bytů. Lze hovořit o funkčním designu, který nepostrádá přírodní materiály, jako jsou kámen, dřevo, sklo či kov. To vše v kombinaci s nejnovějšími technologiemi. Prodej bytů Praha Vinohrady je zajímavý nejen díky prostorným a sluncem prolitým interiérům. Nižší patra mají předzahrádky, kde lze grilovat a vyšší patra osloví byty s lodžiemi, balkony a terasami. V nabídce naleznete menší i větší byty, od 1+kk do 4+kk.

Vše na jednom místě

Vinohrady jsou, co by kamenem dohodil od obchodů, pošt, škol, školek, lékáren, divadel, nočních klubů a sportovišť. Zajděte si na farmářské trhy, na Staroměstské náměstí, do populárního Bugsy´s baru, Národního divadla a Státní opery. Zmiňované atrakce jsou dosažitelné pěšky během pár minut. Nejvíce upoutá blízkost Riegrových sadů, právě zde si po náročných pracovních dnech odpočinete na procházce anebo při joggingu.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist