Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Prodejce odstředivých separátorů a deskových výměníků tepla Alfa Laval

Ať už se pohybujete v jakékoliv oblasti podnikání, vždy je na prvním místě úspora vašich finančních prostředků. V průmyslu či strojírenství určitě kladete důraz také na prodloužení životnosti vašeho strojního zařízení, které ve svém důsledku s úsporou peněz úzce souvisí.

Žárové stříkání neboli metalizace

Abyste předešli korozi a opotřebení strojních dílů ve strojírenské výrobě, je dobré se zaměřit na žárově stříkané antikorozní povlaky. Odborně se tomuto říká metalizace neboli šopování a jejich používání se vztahuje k 20. létům minulého století. V současné době vedou hlavně zinkové antikorozní povlaky. Zabraňují nepříjemné korozi, která zhoršuje mechanické vlastnosti strojních dílů. O tom, jak se vyhnout negativním změnám materiálů, ví své i Alfa Laval a certifikovaný prodejce jejich produktů firma TRIBO Engineering.

Ozubená kola i na míru

Aby stroj dobře fungoval i po letech svého provozu, občas je potřeba nahradit některé jeho díly novými. V takovém případě přijde vhod jeho zhotovení na zakázku dle dodané výkresové dokumentace, na základě které je pak uskutečněna například výroba ozubených kol. S firmou TRIBO Engineering chybu neuděláte, protože má v této oblasti bohaté zkušenosti. Navíc je schopná zajistit dopravu součástky až na místo, které si uvedete ve svojí objednávce. Zároveň dodá k součástce i rozměrové protokoly, materiálové atesty, protokoly tepelného zpracování a podobně. Cílem firmy je spokojený zákazník. Pro ozubená kola je TRIBO Engineering schopná doporučit i náhradní materiál, který kromě toho, že velmi často bývá finančně atraktivnější, je také v mnoha případech kvalitnější než ten původní.

Deskové výměníky tepla od Alfa Laval

Deskové výměníky tepla od Alfa Laval zajišťují přenos tepla s dostatečným účinkem. Jedná se o kompaktní zařízení, která se vyznačují malými rozměry. Jejich údržba i obsluha je přitom snadná a jednoduchá. Na výběr jsou nerezové deskové výměníky tepla, rozebíratelné nebo pájené. Deskové výměníky jsou klíčovými komponenty při chlazení, ohřevu, rekuperaci tepla a kondenzaci v průmyslu.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist